EMV 2015 Paides

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

roadrunner
Postitusi: 108
Liitunud: 25.07.2008, 12:01

Re: EMV 2015 Paides

Postitus Postitas roadrunner »

Minu poolt ülevaade sellest, kuidas kulgeb ettevalmistus üksikmänguks. Küsimuste esialgse komplekti vaatas hindaja üle kaks nädalat tagasi. Hindaja oli tagasisidega napisõnaline. Tsiteerin: "suht normaalne mäng, minu jaoks raskevõitu - aga sellepärast ma üksikmängus ei osalegi". Pärast seda sai mõned küsimused ära vahetatud, mõnedes sõnastust muudetud ja vihjeid lisatud. Lõplik komplekt ootab trükkimist, sellega tegelevad vastutavad isikud. Tuleb 80 küsimust, kõik teemad on kaetud, enamus geograafilisi piirkondi samuti. Esticat on parasjagu, ka meie lähinaabrid - Soome, Rootsi, Läti, Suur Ja Lai, Poola jne. on esindatud. Küsimusi ilmestavad rohked must-valged ja värvipildid, on ka muusikat ja muid helindeid.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: EMV 2015 Paides

Postitus Postitas tauno »

ma nii sportlikust huvist uuriks, mida sinu jaoks tähendab "parasjagu" ?
Vilniuse Žalgiris
ToivoK
Postitusi: 433
Liitunud: 30.04.2011, 20:31

Re: EMV 2015 Paides

Postitus Postitas ToivoK »

Yksikmängu panin ennast kirja, aga vaat paarismängu kuidagi ei saa ning paistab, et kellelgi pole korda läinud - ainult kontvõõrad regatud.
Nõnna et Naruskberg-Kreek plaanivad mängima tulla.
Ning veel - ehk õnnestub seks ajaks kuidagi ka paarissarja yldseisu ylesse riputada.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: EMV 2015 Paides

Postitus Postitas polt »

Tee esticat juurde eestikad ikka. kaua need Eesti koondise mehed laiavad.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: EMV 2015 Paides

Postitus Postitas tauno »

Võib teha küll, kas või 25% ja veel rohkem. Aga hea kui siis teaks ette, kulutaks kalli puhkepäeva millegi muu peale.
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: EMV 2015 Paides

Postitus Postitas polt »

Mälumäng peab olema tasakaalustatud. Norras esticat ei olnud. Nüüd peate eestikatel topeltannuse saama.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: EMV 2015 Paides

Postitus Postitas polt »

Ma täitsa tõsiselt küsin. Kas me ei peaks eestikaid edasi lükkama...? Intsu ei ole enam ju?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
IS
Postitusi: 296
Liitunud: 03.05.2005, 19:27
Asukoht: Tallinn

Re: EMV 2015 Paides

Postitus Postitas IS »

Arvan, et see on põhimõtteliselt võimalik, aga keeruline: vajab täpsustamis - inimestel on plaanid tehtud; kas koolis hiljem ruume on jne. Milline oleks sobivam aeg - kas 1 nädal hiljem? Tänaseks oli söökla poolt antud tähtaeg toitlustatavate arvu täpsustamiseks. Ehk setitaks tänase päeva jooksul pisut emotsioone ja ootaks siia ka arvamusi.
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7742
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Re: EMV 2015 Paides

Postitus Postitas Henry IX »

Annan teada, et võistkond tingnimetusega Overalli ESK (endine spordiklubi) tuleb EMV võistkonnamängu mängima 3. mail 2015 kell 11.00.
Võistkonna liikmed:
Illar Tõnisson
Jevgeni Nurmla
Andres Allpere
Mati Räli ja
Heino Raivet

Ühtlasi garanteerin tasu maksmise ja palun organisaatoreid lasta teised meie võistkonna liikmed peale ka üksik- ja paarismängus.
Ise mängin kaasa ITF rahvusvahelisel seenioride tenniseturniiril ja ilmselt ei pääse enne pühapäevast võistkonnamängu tulema
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
roadrunner
Postitusi: 108
Liitunud: 25.07.2008, 12:01

Re: EMV 2015 Paides

Postitus Postitas roadrunner »

Ma ei tea, millal on Insu ärasaatmine ja kui paljud soovivad sellel isiklikult osaleda. Minu arvamus oleks EMV pidada plaanikohaselt.
roadrunner
Postitusi: 108
Liitunud: 25.07.2008, 12:01

Re: EMV 2015 Paides

Postitus Postitas roadrunner »

Kui EMV ikka toimub, avan siinkohal ka transpordipakkumiste rubriigi - nimelt avaneb mul haruldane võimalus pühapäeva hommikul Tartusse tulla, mis tähendab seda, et marsruudil Tartu-Paide on üks vaba koht. 55 628 885, paluks mitte tööpäeviti ja tööajal. 1. mail võib vabalt ühendust võtta. Sven
roadrunner
Postitusi: 108
Liitunud: 25.07.2008, 12:01

Re: EMV 2015 Paides

Postitus Postitas roadrunner »

[quote="tauno"]Võib teha küll, kas või 25% ja veel rohkem. Aga hea kui siis teaks ette, kulutaks kalli puhkepäeva millegi muu peale.[/quote]
Kui see sind aitab, siis on alla 25%.
IS
Postitusi: 296
Liitunud: 03.05.2005, 19:27
Asukoht: Tallinn

Re: EMV 2015 Paides

Postitus Postitas IS »

Insu ärasaatmine on Tartus laupäeval kl 12 ja sinna on plaaninud minna üsna paljud. Kuna meistrivõistlused jääksid sel juhul tunduvalt osavõtuvaesemaks, siis on arutusel variant lükata üksik- ja paarismäng 1 nädal edasi. Alternatiivne variant on pidada mäng ära 1. mail, aga see on ilmselt halvem variant. Oodatud on ka teised ettepanekud. Homme hommikul peab EML juhatus lõpliku otsuse tegema. Pühapäevane (3. mai) võistkondlik mäng aga toimub igal juhul.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: EMV 2015 Paides

Postitus Postitas tauno »

Pühapäeval võistkondlik ja paar, individuaal hiljem koos MM -iga?
Vilniuse Žalgiris
IS
Postitusi: 296
Liitunud: 03.05.2005, 19:27
Asukoht: Tallinn

Re: EMV 2015 Paides

Postitus Postitas IS »

See variant tundub täitsa reaalne olevat, homme hommikul peab pisut täpsustama (saali üürimise aja pikendamise võimalus jne).
Vasta