Naised

Igikestev mälumäng / Continuous quiz

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Foorumi reeglid
Alates 30. märtsist on foorumisse Mnemomaratoni tarbeks ehitatud punktisüsteem. Selle eesmärk pole tekitada konkurentsi, vaid lihtsalt pakkuda lisavõimalust mängumõnule. Punktide lisamine seisneb mälumängurite südametunnistusel, kuna igaühel on võimalik teise mängija punkte muuta. Seetõttu jääme lootma, et Te ei kuritarvita seda süsteemi.
Postituse kõrval on alati näha vastaja kasutajanime. Iga õige vastuse eest saab 2 punkti - pooliku vastuse eest 1 punkt. Vastajale punkti(de) lisamiseks vajutada nupule [Mod.] ning seejärel sisestada kasutaja uus punktide arv - kui kasutajal on 14 punkti, tuleb sisestada "16" jne.
Vasta
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Ja nähtud pidevalt koos ennast juristiks ning enneolematuks majandustegelaseks pidava kraanajuhtimisspetsialistiga ;-)

Just mõtsin, et see on ju nähtud seltskonnatibi.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
Udupea
Postitusi: 1296
Liitunud: 19.02.2008, 22:35

Postitus Postitas Udupea »

Laura Feldmanis? (no mingi sarnasus on ...)
Kõik mõistlik on juba ära mõeldud, tuleb ainult üritada seda üks kord veel mõelda.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

No ei. Daisy Tauk vist.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
Udupea
Postitusi: 1296
Liitunud: 19.02.2008, 22:35

Postitus Postitas Udupea »

Tauk on hoopis sünnimärgiga tibi. :roll:
Kõik mõistlik on juba ära mõeldud, tuleb ainult üritada seda üks kord veel mõelda.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Alumine pilt on jah kahtlane... Aga tänapäeva fototöotluses mingi sünnimärk ära kaotada pole miski probleem. Omal ajal kaotati ju terve Gorba vitiligo paleepiltidelt ära :-) Vaat see oli kunst...

Kui tõsisemalt, siis alumine võib isegi Lindsey Lohan olla.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Midagi on teie jutus siin mäda-lisainfo ja pildid ei lange kokku. Kägu põrutas vahepeal ühte brünetti. Rohkem kraanajuhtimisspetse ma ei tea. Aga see keda kägu põrutas ei näe isegi blondilt nii pandav välja.
Aga muidu meenutab välimuselt seda naist keda Gunnar Loho põrutab.Ane?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

No on ka üks teine mees, kes seaduse järgi ei suvatsenud menetlust lõpetada ja asus riigi asemel kippus kraanasid käsutama :roll:
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
erkal
Postitusi: 5641
Liitunud: 03.01.2005, 00:29
Kontakt:

Postitus Postitas erkal »

Ei ole mingi seltskonnatibi, kes saanud kuulsaks mingi tuntud venna järgi kes olla teda põrutanud. Kindlasti ei ole ka selle teise kraanamehaga seotud. Sellist kollase ajakirjanduse pläma ma ei küsiks. Ikka ise ennast üles töötanud. Praegu rohkem tuntust kogunud piiri taga. Aga küll ta siin ka rahvale peale hakkab minema.
Tundub õige, nii kaua kui vale ei ole.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas holte »

cadman kirjutas:.. kaotati ju terve Gorba vitiligo paleepiltidelt ära ..
See Gorba maakaart on vist pigem melanoom.. Vitiliigo igatahes
küll mitte 8)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

no see vist on see, kes londonis laulab, a nime ma küll ei mäleta
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Kle, kas ta Ooperifantoomi filmis seda pisikest baleriini ei mänginud :roll: See kaader võib olla ka sellest ja ilus pisike tüdruk see oli (inglased ütlevad sihukste kohta handsome, mis tõlkes kõlab käepärane ;-) ). Mulle küll meenutab pigem seda Jamie Lee Curtisega Freaky Friday kaadrit, agga Erkal praakis selle juba välja...
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
erkal
Postitusi: 5641
Liitunud: 03.01.2005, 00:29
Kontakt:

Postitus Postitas erkal »

No ütleme nii, et Tauno on õigel teel.
Tundub õige, nii kaua kui vale ei ole.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

ei, see pole ikka see keda mina mõtlesin. ma mõtlesin Monika Liivi, kes on esimene Royal Operas esinenud eestlane
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Kas see ei ole ehk see Narva tüdruk, kes Jurmalas kunagi ilma tegi ja siit uttu pani lääne poole... Kui ma seda esimest pilti veidi tõsisemalt vaatan, siis on sel selgelt slaavi nägu justkui... Mu meelest ta laulis ka veel seda va Chessi ballaadi või jooksen jälle rappa :roll:
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Arvan, et Narva tüdruku, kellele cadman eelmises postituses tähelepanu juhib, perekonnanimi oli Jurmalas ilma tegemise ajal Ostrovaja, praegust ei tea.
Vasta