Naised

Igikestev mälumäng / Continuous quiz

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Foorumi reeglid
Alates 30. märtsist on foorumisse Mnemomaratoni tarbeks ehitatud punktisüsteem. Selle eesmärk pole tekitada konkurentsi, vaid lihtsalt pakkuda lisavõimalust mängumõnule. Punktide lisamine seisneb mälumängurite südametunnistusel, kuna igaühel on võimalik teise mängija punkte muuta. Seetõttu jääme lootma, et Te ei kuritarvita seda süsteemi.
Postituse kõrval on alati näha vastaja kasutajanime. Iga õige vastuse eest saab 2 punkti - pooliku vastuse eest 1 punkt. Vastajale punkti(de) lisamiseks vajutada nupule [Mod.] ning seejärel sisestada kasutaja uus punktide arv - kui kasutajal on 14 punkti, tuleb sisestada "16" jne.
Vasta
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Ei ole ma väga veendunud küll. Alumisel pildil on ta kehaehituselt pigem balletikooli kasvandiku moodi ja see on kah slaavi peredes kõva sõna. Ei ole päris laulja poos ja kehaehitus. Sihuke võimlejatüüp on ainult Britney Spears, aga tema see kohe kindlalt pole :roll:
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Pakun vastuseks seda lauljat, kelle perekonnanimi oli 1980. aastatel Ostrovaja, eesnimi on tal Natalja. Ei ole ma nüüd kindel, kas cadman teda on silmas pidanud. Ei saa ma ka kindel olla, kas minu pakutav Jurmala lauluvõistlusel on osalenud.
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Postitus Postitas punukana »

Ma arvan, et cadman mõtles tegelikult Izotovat, aga pilt on ikkagi kellegi teise jagu...
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
erkal
Postitusi: 5641
Liitunud: 03.01.2005, 00:29
Kontakt:

Postitus Postitas erkal »

Eestis esinenud sellistes muusikalides nagu Metsluiged, helisev muusika ja West Side Story.
Tundub õige, nii kaua kui vale ei ole.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

See on Pärnu tüdruk ja Polt ei teagi :lol:
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
erkal
Postitusi: 5641
Liitunud: 03.01.2005, 00:29
Kontakt:

Postitus Postitas erkal »

cadman kirjutas:See on Pärnu tüdruk ja Polt ei teagi :lol:
Õige Kristi Roosmaa.

cadman jätkab :arrow:
Tundub õige, nii kaua kui vale ei ole.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Ma mitte ainult ei tea -ma kuulen nime ka esimest korda. Tahaks kommentaari ka-kes ta on selline, mis teeb , kes on kraanajuht jne.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Udupea
Postitusi: 1296
Liitunud: 19.02.2008, 22:35

Postitus Postitas Udupea »

http://et.wikipedia.org/wiki/Kristi_Roosmaa

Pagan, ma olen sellest daamist isegi lugenud paar aastat tagasi, "Eesti Naine" vist kirjutas.
Kõik mõistlik on juba ära mõeldud, tuleb ainult üritada seda üks kord veel mõelda.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Mul oli kah see hiirekese pilt kuskil taustamälus. Aga nagu ikka, kus nägin vat ei mäletanud: http://www.postimees.ee/080707/esileht/ ... 270965.php

Iseküsimus, kas temast saab staar või statist.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

No ega ma ei tea küll, miks ma pean küsima, aga olgu.

Pilt

Kes?
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
ixxx
Postitusi: 1756
Liitunud: 10.01.2005, 21:43
Asukoht: Viimsi-Tallinn

Postitus Postitas ixxx »

Ega see Kondrashova Anna pole???
"Блядь - это чисто футбольный термин" /Valeri Bondarenko/
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas holte »

Kostüüme järgi võib olla pigem Rodionova Irina
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Ixxx saab enamasti alati mu mõttelõngale pihta. Ma seda juba omal ajal dekolteevoorust aru sain 8)

No see on Sarajevo telekaader ja keda tonti me sealt/neist peaks/võiks ka udukoguna tunda :lol:

:arrow:
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
cimbler
Postitusi: 2765
Liitunud: 10.10.2007, 09:08
Asukoht: Saku loomulikult. Iga normaalne õllesõber elab Sakus.

Postitus Postitas cimbler »

holte kirjutas:Kostüüme järgi võib olla pigem Rodionova Irina
Tohoh???? Kes see veel on? :shock:
Jäi jumalaga puberteet...
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Ära virise, see on näpukaga Rodnina :-)
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Vasta