OTEPÄÄ MÄNG

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

IS
Postitusi: 296
Liitunud: 03.05.2005, 19:27
Asukoht: Tallinn

OTEPÄÄ MÄNG

Postitus Postitas IS »

Tere ! Härra Steinbach teatas, et Otepää paarismäng toimub mitte 31.03., vaid nädal varem, 24.03. See, et mängu 31.03. pidada ei õnnestu, selgus pisut enne Kilingi-Nõmme mängu. Eelnevalt arutasime küll juhatuses ja Kilingi-Nõmme mängul osalejatega, et rahulikum aeg võiks olla hoopis maikuu, kui looduskaunisse kohta mängima sõita. Kuna aga mitmele Tartu mängijale maikuu ei sobinud, otsustati mäng pidada nädal varem.
Sõnumitooja : Indrek Salis
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

"mitmele tartu mängijale" !?
Vilniuse Žalgiris
IS
Postitusi: 296
Liitunud: 03.05.2005, 19:27
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas IS »

Aarne Steinbach ütles, et Tõnu Talve oli talle helistanud ja öelnud, et tartlastele ei sobi maikuu mitte mingil juhul. Nii et sain aru, et tegemist on mitme Tartu mängija arvamusega.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Irw! Oot mis talve hellitab tõesti mingeid üldarvestuse esikolmiku lootusi ve?
Ja Habal on minu teada pigem-Juuru/Tallinna mälur!
Järjekordne isiksuse mitmestumine ve. Aga mulle seekord isegi imekombel sobib see nädal varem versioon rohkem.
tegelt ma mõtlesin et mulle sobiks võistkondlike eestikate jaoks ka augusti algus rohkem-muudame ära?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tremarfa
Postitusi: 86
Liitunud: 05.01.2005, 14:55

Postitus Postitas tremarfa »

Infoks veel - Otepää mäng nihkub ettepoole saaliprobleemi tõttu. Meie teadmata oli 31. märtsiks Kultuurikeskusse planeeritud hoopis lauluvõistlus, mida ei saa kuidagi mujal korraldada. Ja kuna me tahame kallitele kaasmälumänguritele pakkuda parimat - st dataprojektoriga seinale projitseeritavat tabelit ning värvipilte, siis oleme sunnitud mängu nädal varasemaks tooma.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Seega võin kindlalt viia töögraafikusse muudatused sisse?Mis teil otepääl mingit lauluväljakut kaarega polegi? Vanasti oli küll midagi taolist Pühajärve ääres.Lauluvõistlus kultuurimajas! Mida kuradit! Irw! Aga tegelt on mul seekord usukmatult hea meel et te nädala tagasi keriste.Mul on lapse sünd igati mälumängukalendriga kooskõlla viidud ja nüüd võib maimuke ka nädalakese varem ilmale tulla kui vaja peaks olema!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tremarfa
Postitusi: 86
Liitunud: 05.01.2005, 14:55

Postitus Postitas tremarfa »

Jah, vii lapse sündimisgraafikusse muudatused sisse :)
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

Näedsa, tänu muudatusele saan ehk minagi Otepääle mängima tulla. 31 olen hoopis Prahas aju väänamas.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Arvo Kreegipuu

poldi lapse sünd

Postitus Postitas Arvo Kreegipuu »

polt kirjutas:Seega võin kindlalt viia töögraafikusse muudatused sisse?Mis teil otepääl mingit lauluväljakut kaarega polegi? Vanasti oli küll midagi taolist Pühajärve ääres.Lauluvõistlus kultuurimajas! Mida kuradit! Irw! Aga tegelt on mul seekord usukmatult hea meel et te nädala tagasi keriste.Mul on lapse sünd igati mälumängukalendriga kooskõlla viidud ja nüüd võib maimuke ka nädalakese varem ilmale tulla kui vaja peaks olema!
Olen juba tükk aega olnud arvamusel, et polt = Jaan allik. Aga on tegelikult hoopis mingi naissoost isik ja hakkab sünnitama. Huvitav kes ?(Ka nägin Jaani viimati Paikus mängus, raseduse märke polnud näha) :?: :roll:
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Irw! Ma olen kaks korda juba sünnitamas käinud ja paraku tuleb aprilli alguses minna ka kolmas kord. te ei tahaks ju et mälumängutraditsioon eetsimaal välja sureks? Seega tehke juurde noorkilvareid!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Postitus Postitas punukana »

Tehtud!
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Tubli!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tremarfa
Postitusi: 86
Liitunud: 05.01.2005, 14:55

Postitus Postitas tremarfa »

Otepää paarismäng toimub siis 24. märtsil Otepää Kultuurikeskuses. Algus on tavapärane - kell 12. Kultuurikeskus on kindlasti paljudele tuttav, kuid need, kes ei ole käinud juhindugu nii - Tartu poolt lähenedes sõita Otepää linna sisse ning varsti (peale raamatupoodi) on paremat kätt suur kollane maja.
Kuulutan ühtlasi välja eelregistreerimise - varem (kuni neljapäeva õhtuni) registreerunud saavad mängida 60 krooni eest (per paar), hiljem kirja pannud 80 krooni paar.
Registreerida saab siinsamas, meili teel kadri.steinbach@mail.ee või tel 5213055
Kasutaja avatar
tremarfa
Postitusi: 86
Liitunud: 05.01.2005, 14:55

Postitus Postitas tremarfa »

Registreerunud (täiendan jooksvalt):
1. Rein Laumets-Eik Sagen
2. Jaan Pärn-Indrek Paavle
3. Matis Song- Ilmar Lumiste
4. Jaan Allik-Andres Pulver
5. Tiit Naarits-Arko Olesk
6. Alar Särgava-Leino Pahtma
7. Andres Kasesalu-Mati Räli
8. Hugo Tang-Mart Vellama
9. Ove Põder-Tauno Vahter
10. Tõnu Talve-Igor Habal
11. Jevgeni Nurmla-Madis Replik
12. Margus Maiste-Tõnis Poom
13. Jaan Loide-Vello Tõnso
14. Ants Kõks-Jaan Usin
15. Enn Kauber-Arvo Kreegipuu
16. Klaus Masing-Kalmer Männik
17. Priit Naruskberg-Rait Männik
18. Jaan Lomp-Tiit Purika
19. Rein Hiob-Mart Hiob
20. Andres Kund-Lembit Ainsoo
21. Urmas Kukk-Veiko Tonts
Viimati muutis tremarfa, 23.03.2007, 09:42, muudetud 13 korda kokku.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Allik-Pulver kirja!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Suletud