Paarismängu Eesti MV 2007

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

vibumees
Postitusi: 302
Liitunud: 07.11.2005, 20:21

Postitus Postitas vibumees »

Tuleb ka Kaisa Kukk - Hendrik Reimand
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Laumets-Sagen
Kasutaja avatar
pnberg
Postitusi: 391
Liitunud: 04.01.2005, 13:51

Postitus Postitas pnberg »

Männik - Naruskberg paneb end kirja
Taivo

Postitus Postitas Taivo »

Juhendis pole registreerumise nõuet kirjas. Seetõttu ei tohiks neid, kes pole registreerunud, kõrgema osavõtumaksuga karistada. Aga kui Martti mulle halistas ja käskis registreeruda, siis võib Taivo Risti ja Martti Suuroruga ka arvestada.
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7742
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Postitus Postitas Henry IX »

Registreerimine oleks vajalik eelkõige selleks, et teaksime vajalikku küsimuste koopiate arvu, osavõtjate arvu teadmine aitaks korraldajatel igati paremini korraldada mängu.

Osavõtutasu võtmine, mittevõtmine või hinnaalanduste tegemine sõltuvalt registreerimise ajast ei ole meie kompetents, vaid EML oma. On sul andmeid, et keegi teeb hinnaalandust eelregistreerijatele? On seda kusagil välja öeldud? Oleks tore, kui ka korraldajad seda teaksid.

Tänan siinjuures kõiki registreerunuid.
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Minu arust on see elementaarne viisakus kui inimene enne teatab, et külla tuleb!!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas holte »

Küllatulemine on midagi muud ehk siiski.
Külla reeglina palutakse, see pole tavaliselt tasuline
ja ehk leiab mõned erinevused veel :wink:
Nii usun ma siiski, et "igaks juhuks" kirjapanek
on suurem patt kui "kontvõõrana" kohaletulek.
Jaan Lomp

Jään eemale

Postitus Postitas Jaan Lomp »

Tere hommikust, armsad kaasteelised!

Mu paarimees Tiit Purika teatas mulle kolmapäeval, et ta ei saa paarismängu meistrivõistlustele tulla. Olen loobunud ka nii kellegi teisega kui ka üksinda mängimisest, vaja ka raha säästa, seetõttu täna Tallinna ei ilmu. Kuid oma mõtetes ja südames olen kõigiga, kes tänasel ilusal päeval mälumängu tõttu Tallinnas Õismäe Humanitaargümnaasiumis viibima saavad või seal juba on. Eesti meistriks tulevad tugevaimad, Eesti paariskarika võidavad tugevaimad. 28. ja 29. aprillil löön kaasa.

Jaan,
keskhommikusest Tartust
Kasutaja avatar
aadu
Postitusi: 3564
Liitunud: 02.01.2005, 11:52
Asukoht: Rakvere/Kullenga

Postitus Postitas aadu »

Tuleb tõdeda, et mäng oli küll kuratlikult raske, aga huvitavalt kokku pandud ja paistis silma mitmete uute ideedega. Au ja kiitus tegijatele. Ainult mitmekomponendilisi vastuseid oleks võinud oluliselt vähem olla.
"Me ei ole veel haridusministriga lõplikus tões kokku leppinud."
Jürgen Ligi
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

Ilusaid asju oli selles mängus... Ja näitas, et meil kui mängijail arenguruumi on.

Vormistuse osas oleks ehk pidanud mõtlema spetsiaalsete, eelkõige paraja suurusega vastustelehtede ettevalmistamisele. Umbes nii nagu EMil oli.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

Hea mäng, raske ja huvitav, meenutas tasemelt Euroopa mv-d. Küllaltki raske tundus seekord muusika (ehkki näiteks Yoko Ono räme esitus oli hea küsimus). Kohati võinuks vihjeid tiba rohkem olla, aga parem raskevõitu kui liiga lihtne mäng.
Kindlasti võiks eeskuju võtta ka küsimuste arvust - finaali jaoks on 50 küsimust pisut naeruväärne. Sada küsimust pole korraliku ettevalmistusega sugugi raske teha ja nende 100 küsimuse seas oli sodi märksa vähem kui nii mõnegi 50-küsimuselise mängu puhul.
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Ic. Just my 2 cents. Oled Sa kuulnud Yoko Onolt korralikku laulu kah :lol:
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Mul tekkis üks idee kuidas Eesti meistrivõistlusi väärtustada. 37 paari oli ikka ilmselgelt liiga vähe. Karikaarvestusse peaks eestikate eest min ema topeltarv punkte.Võitja 200 2. koht 196 jne.
Ja kuna tõenäoliselt hakkavad eestikad käima paarika ja individuaali tegijate käes käest kätte.Pole minul kõige vähematki selle vastu kui neid topeltpunkte jagataks kasvõi Haapsalus või Rakveres.Mäng oli karm-tagumik oli valus peale mängu. Aga au ja kiitus kahele esimesele paarile, keda meie poleks ka ideaalse õnnestumise korral kätte saanud. Teised peavad ehk lihtsalt arenema kui mõni arvas, et liig raske!Edu!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Väikse remargi korras. Raiveti ja Aru kõrval oleks võinud olla veel üks žüriiliige, siis oleks keegi korraldajate kõrvalt punkte sisestanud ja tunnikese oleks ikka vähemaks saanud. Samas oli mäng küsimustiku poolest põnev ja küllalt hariv. Ainult Tuvalu ja Komooride küsimuses lipude kõrvalt küsida veel muid elemente (mängu lõpus!) oli vist liiga raske. Liputeadus pole minu arust vist mälumänguri tugevaim külg :)
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
margu
Postitusi: 200
Liitunud: 11.02.2005, 16:53
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Postitus Postitas margu »

Eilse mängu kohta mõni arvamus. Olen mänginud Heino Raiveti koostatud mälumänge juba 1990-aastate lõpust kui ta Haapsalus käis mänge tegemas. Toredad mängud olid. Siiani on meeles suurepärased Eviani ja Cutty Sarki küsimused. Nondel mängudel oli kõigest 20 küssat, mis ühekaupa esitati.
Eilse mängu korral olekski eelistanud küsimuste ühekaupa esitamist. 10 küsimust oli korraga liig palju. Hea küsimus kippus nii suurde hulka ära kaduma ning see tekitaski lõpuks tunde, et raske oli. Iva kadus lihtsalt ära. Zhürii oleks võinud olla ehk suurem ja see lisanuks tempot. Mäng venis liiga pikaks. Vähem oleks võinud olla mitmeosalisi vastuseid nõudvaid küssasid.
Suletud