TTÜ sari

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Vaatasin pulli pärast Mati Räli tulemusi individuaalidel. Ja pean mainima, et neid ei pole lihtsalt.Ta ei mängi üksi!Miks?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Huko Laanoja

Postitus Postitas Huko Laanoja »

Nohh, siis on kenasti! Ma teen TÜMKis järgmine aasta jälle. Viljandisse Insu ei lase kergeid teha... Ütleb, et ei tohi! Aga ärgu ta üksi tulgu ikkagi. Või kui tahab, tulgu siis üksinda. Millal muidu Tallinnas see asi toimub (kui tihti, kus) ja kas sinna võib ka suvaliselt sisse sadada juhul kui linna satub? Veel - kas osalemiseks peab olema raudselt TTÜ üliõpilane või eks?
valle

Postitus Postitas valle »

Iga kuu ( va. juuni, juuli, august ja sept) kolmas kolmapäev (dets on hulgi erandeid olnud) kell 18.00 TTÜ peahoones.
Nov küsimused teeb T. Rist

Kunagisest statuudist mäletaks, et osa võisid võtta TTÜ üliõpilased ja töötajad aga juba algusaegadest oli ka eks töötajaid ning hiljem ka vilistajaid. Seni kuni "külaliste" hulk üritust koormama ei hakka ala Maakilb mina isiklikult kätt ette ei paneks. Aga kogu värk toimub TTÜ ÜE juhtimisel ja siin on ilmselt ka neil miskit kobiseda.

Räli on kaks viimast aastat TTÜs mängind üksinda Noore Pioneeri nimeall. Aasta või paar tagasi osales ka Tallinna individuaalil. Mujalt ei meenu tema soolo esitusi.

Hukole ja teistele küsijatele. Küsimused oli korralikud ainult et vastused osutusid puudulikuks. Tuleb areneda!
mrali
Postitusi: 306
Liitunud: 13.10.2007, 19:05
Asukoht: Taebla ja Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Nonii, eks peab enda näo järgmine kord ka kohale tooma. Ja pakuks enda abi välja ka nt 2008. aasta esimese mängu küsimusteks.

Niipalju veel, et üksikmängudel olen seni väga vähe käinud (seni mullused EMV ja MM), kuna lihtsalt ei jõua kõiki sügistalvkevade nädalavahetusi ka mälumängudele kulutada.

Mati

PS: küsimused võiks tegelikult ka siia avalehele kasvõi eraldi rubriiki sarnaselt Jürile ja Tartule pista.
valle

Postitus Postitas valle »

TTÜ sarja küsimused ja tulemused peaksid edaspidi sellisel lehel kui www.gi.ee/ttykilb/ kenasti kättesaadavad olema. Avalehte neid risustama pole ehk mõtet panna (tase ei vea välja) aga linkide hulka võiks küll pista.
Mati pakkumine on igati teretulnud ja jaanuari mängu teed siis ehk ära.

Küsimus Igorile. Kas sa oma möödund aastast ettevõtmist TTÜs ei tahaks korrata?
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Mul hakkasid hambad valutama kui ma selle TTÜ mängu tabelit nägin??! Kas kõik mängisid üksi? Kas kõik olid purjus? Nii vähe punkte pole ju võimalik saada?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Postitus Postitas his master's voice »

kui ma saaks, siis selle hooaja teisel poole võiks ühe mängu teha.

Poldile - siin ei ole midagi imestada, TTÜ tase ongi praegu selline
valle

Postitus Postitas valle »

Tegelt TTÜ tase siiski pole selline. Viiest kuuest võistkonnast kes aastaid tipus omavahel on pusinud oli esindatud vaid üks ja seegi poolikult.

Täitmata mängud on hetkel Veebruar, Märts ja Mai. Mai sulle ilmselt ei sobi.
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Postitus Postitas his master's voice »

kui saaks, siis teeksin märtsis
valle

Postitus Postitas valle »

OK.
Kontakt: valle@gi.ee
valle

Postitus Postitas valle »

Esitaks küsimuse laiemale ringile ehk on kellelgi varasem kogemusi või kirjutamata seadus kuidas käituda. Nimelt panin viimasel TTÜ mängul (tegelt ka eelmisel) tähele et mõni võistkond kasutab taktikat kus annab kaks vastust. Enamasti oli üks pakutuist õige. Taivo hindas need ühe punkti vääriliseks. Kas lasta samas võtmes edasi või peaks sellisele "taktikamängule" lõppu tegema?
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

Seda ei tohiks lubada.
"Suurtel" mängudel kehtib mu teada reegel, et vastusena läheb arvesse nii mitu esimest elementi, kui palju küsiti. Kui küsiti ühte asja, on vastus see, mis paberil ülalpool, kui kahte, siis arvestatakse kahte esimest jne. Kui need õige vastusega ei klapi, on vastus väärt 0 punkti.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Null! Mina annaks nulli.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
insu
Postitusi: 388
Liitunud: 02.01.2005, 17:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas insu »

No tule taevas appi! Null loomulikult. Võibolla mingitel üksikjuhtudel tulevad kõne alla mingid erandid, aga üldiselt kindlasti mitte.
Taivo

Postitus Postitas Taivo »

Pisikesed täpsustused. Niisugust võistkonda, kes järjekindlalt seda taktikat kasutaks, TTÜ-s pole. Ei praegu ega ole olnud ka eelmistel aastatel. Ja väide "Enamasti on üks neist õige" ei vasta tegelikkusele.

See, et on vastatud 2 asja, millest 1 on õige, on minu meelest tüüpiline 1-punkti-vastus. Iseasi, kui EML võtaks vastu mingi otsuse, kuidas sellises olukorras käituda.

Näide viimaselt mängult. Küsimus: kadaka vili ei ole mari, vaid... mis? Vastus: käbi, õis. Ühest küljest on käbi ära vastatud ja sellega seisab võistkond märksa kõrgemal teisest, kes ainult õit pakkus, seda vahet ma punktiga tunnustasin. Teisest küljest kui inimene arvab, et kadakas õitseb, siis ega ta ikka 2 punkti väärt ei ole.
Vasta