Teadetetahvel 2010

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2010

Postitus Postitas polt »

Keda Soomes toimuv huvitab siis ma käin neil mängudel-selgub et saab isegi kohta ja päeva valida.
Peaauhind olla sel aastal parimale mansale reis Barcelonasse.
www.tietovisat.fi
sellel leheküljel on kogu mänguinfo

Lapimaa suunakoodi ei tea ma ikka aga telekokk Nigella perekonnanime nüüd tean-seega harivad üritused.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Teadetetahvel 2010

Postitus Postitas tauno »

kuidas sa nigella lawsonit siis ei tea...
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
insu
Postitusi: 388
Liitunud: 02.01.2005, 17:29
Asukoht: Tartu

Re: Teadetetahvel 2010

Postitus Postitas insu »

Kuulsin, et Norra GP-l olla otsustatud EMV tõsta 1. maile! Kuulge, järsku peaks sellise info ka avalikuks tegema??? Niiehknaa on tegu sigadusega. Inimesed teevad plaane ja siis niimoodi viimasel hetkel muudetakse oluliste ürituste toimumisaega. Miks nii oli tarvis teha??????
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Teadetetahvel 2010

Postitus Postitas tauno »

kuu aega pärast mängu pole ikka keila küsimusi ja 2 kuud pärast mängu pole paikuse omi üleval?? kuulge, oli ju kokkulepe et kõigi ametlike sarjamängude küsimused tuleb üles panna?

vahepeal küll õnnestus paberil keila küsimusi näha. eelmine aasta oli kergeid edusamme, tänavu oli hoopis hüppeline stagnatsioon toimunud
Vilniuse Žalgiris
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Teadetetahvel 2010

Postitus Postitas Aare6631 »

Kui keegi Keila komplekti tooks, skaneerin ära ja panen üles. Paikuse suhtes andis Allik üsna ammu lootust, et failid tulevad.
Otepää failid on kohal, täna õhtul ehk saavad üles.
Kasutaja avatar
insu
Postitusi: 388
Liitunud: 02.01.2005, 17:29
Asukoht: Tartu

Re: Teadetetahvel 2010

Postitus Postitas insu »

Kas 17. aprilli paarismängu Eesti MV toimub Tartus, nagu kalendris kirjas? Oleks väga tarvis teada, muidu ei saa elu korraldada.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2010

Postitus Postitas polt »

Olen nädal aega Eestis ja selle aja jooksul jõuavad materjalid ka kindlasti Aareni-kuimitte muul moel siis mälupulgaga Tallinnasse. Tundub et pean olema Tallinnas korra nii neljapäeval kui ka nädalavahetusel.
Aga krt ju ma ikka saan need ka kuhugi ftpsse üles pandud.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
IS
Postitusi: 297
Liitunud: 03.05.2005, 19:27
Asukoht: Tallinn

Re: Teadetetahvel 2010

Postitus Postitas IS »

Paarismäng toimub tõesti Tartus, täpsemalt Füüsikahoones tuntud auditoorimis 160 17.04. algusega kl. 12.00. 1. mai tähistajate rõõmuks toimub võistkonnamäng ikkagi kalendrijärgselt 2. mail Tallinnas või Viimsis (täpsustub ilmselt selle nädala jooksul). Küsimus suurele ringile - kuna mäng toimub pühapäeval, siis kas algusaeg võiks olla kl. 11.00? Saaks pisut varem koju. Eeldada on 100 küsimusega mängu.
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Teadetetahvel 2010

Postitus Postitas Aare6631 »

Parandus: paarismäng algab Tartus 17. aprillil kell 11. Sest samal päeval kell 15 algab sealsamas spordimäng!
Kasutaja avatar
Hallvatt
Postitusi: 3480
Liitunud: 15.04.2005, 15:10
Asukoht: Haapsalu / Tartu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2010

Postitus Postitas Hallvatt »

Polt, ma juba 4. märtsil kirjutasin:
Hallvatt kirjutas:Saadan sulle privaatsõnumiga oma FTP andmed, saad oma suure faili sinna laadida
kasuta seda FTP-d, saad mure murtud
No sellist küsimust ei tohiks olemaski olla.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2010

Postitus Postitas polt »

Failid juba Aarele saadetud. Nii spordikas kui ka pildikas. Leidus veel lihtsam variant.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Teadetetahvel 2010

Postitus Postitas Aare6631 »

Njah. Neid faile on kokku umbes 30. Enamikus ppt-formaadis, aga ka mõni Wordi dokument. Mul puuduvad suuremad kogemused Powerpointiga töötamiseks. Oskab keegi öelda, kui suur töö see on, 24 ppt-faili üheks pdf-ks kokku liita? Kui on suur, siis on ehk lihtsam need 30 linki siia kopeerida. 30 päeva vist neid faile speedyshare.com serveris hoitakse, huvilised saavad selle ajaga mängu endale alla tõmmata.
illar
Postitusi: 226
Liitunud: 13.04.2009, 21:38

Re: Teadetetahvel 2010

Postitus Postitas illar »

Need lehed, mis Paikusel kätte jagati, olid ju minu mäletamist ja silmanägemist mööda ikka wordist pärit?
Seal oli ka iga küsimuse juures mingigi pildike olemas ja nendest wordi materjalidest vast piisaks siia kilb.ee-sse täiesti. Powerpointi-asju näidati ekraani peal ja minu arvates pole võimalik neid siia selliselt niikuinii toppida, et keegi ka sellest mingit kasu saaks, suudaks Paikusele sarnaselt mängu läbi mängida vms.

Mis Keila mängu puutub, siis ma arvan et paljudes ei tekita trotsi see, et nad neid küsimusi näinud pole (tõenäoliselt on enamikku neist kuskil mnemoturniiri raamatus niikuinii nähtud :D ), vaid korraldajate ignorantsus ja pohhuism teema suhtes. Ja ka see, et hoolimata kõigest sellest leiame Keila mängu jälle järgmise aasta karikasarjast.
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2010

Postitus Postitas arko »

Üks mõte - kas ei võiks mängujuhtidele koostada mänguvormistuse tehniliste nõuannete kogu, et formaate ühtlustada ja nende elektrooniline levitamine hõlpsamaks teha? Näiteks nõuanded piltide töötlemise kohta, soovitused failiformaatide, vabavaraprogrammide jms kohta
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2010

Postitus Postitas polt »

Printversioonid mõlemast mängust on wordis olemas. Powerpointi panin igaks juhuks-ühel aastal vähemalt orgunniti ka need siia kuidagi üles.
Mind huvitaks seoses Keila mänguga ainult see et millised kaks mninu küsimust siis üle küsiti.Teab keegi?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Vasta