Valimisstuudio mälumäng

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Valimisstuudio mälumäng

Postitus Postitas polt »

Neid mänge pole minu teada eriti alles.Küsisin kunagi Tarmo Krimmilt selle kohta kuita veel ETVs töötas. Aga oleme ausad võrreldes Tallinna TV üllitisega oli see valimismäng päris korralik. Lihtsalt 10 või kui palju neid meeskondi oli on liiga palju ja Ummelas küsijana on väga vale.Aga tahate midagi veel õudsamat näha siis jah Reedeti kell 21 TTV pealt.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
kalmer
Postitusi: 979
Liitunud: 27.06.2009, 18:34

Re: Valimisstuudio mälumäng

Postitus Postitas kalmer »

Külaline kirjutas:Kas keegi oskab nõu anda?
Sain probleemi korda.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Valimisstuudio mälumäng

Postitus Postitas cadman »

Huvitav küll. Eile just juhtusin vaatama seda TTV mälumängu ja ei tahaks kuidagi nõustuda nende Poldi aprilliteesidega. Mulle küll meenutas see pigem sedasama Kes Keda ja lõputiitrites olnud koostajad olid kah sellised, kelle nimed mulle küll vastuseisu ei tekitanud. Ega ma neid just ei jälginud kah ja Poldi eriallergiat Ummelase vastu ma mõistan igati. Ega asjata teda siis ERR-ist kõikjalt taandatud pole ja sertifitseeritud ordenikandjad ja sellele pürgijad asemele pandud. Aga jah - paradoksaalne, aga esimene nädal, kus ma (vana patune) vaatasin juba rohkem TTV-d kui ETV-d. Eks see ehk mõnel silmanägemise ära võtab, aga kama.

Ja ega ma väga Holtega kah nõus ei ole. Üks asi on see, mida tollal võis leida. Teine asi, et vigadeta ja eestikeelset artiklit annab tänapäevastes lehtedes ikka päris otsida. Sellist, kus pealkiri vastab sisule, aga vist ei olegi.

Mis aga puutub anonüümikute keelamisse, tuleb ennekõike meelde tõmblev EPL. Eks veebirobotid tea paremini, aga sellest jääb mulje, et seda ei loegi keegi. Ja teistel lehtedel on hämmastaval kombel enamasti sisu rohkem kommentaarides kui lehes, kus rohkem ideoloogiatöö ja labane materdamine.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Valimisstuudio mälumäng

Postitus Postitas polt »

TTV mälumängust. Küsimused on toimetamata. Raidmets on pööraselt halb saatejuht ja Kaljumäe Pets ei tea peale oma kupleede muusikast midagi( olen temaga kõrtsikilbadel kokku puutunud) Paljud inimesed, kes seal esinevad ja küsimusi teevad ei oska neid võib olla ok küsimusi absoluutselt formuleerida.Saate tunni aja jooksul on 40% kaamera zhürii peal ja laseb neil nö särada. Mälumängureid näidatakse u 10 % ajast. Tihtipeale unustab zhürii ära et meeskondadel on alles vastamata ja hakkab juba asju kommenteerma( sellega torkab silma eriti Priimäe) Aha ma ei viitsi saatsin neile alles pika kirja, selgitsutega miks meie võistkond ei tule selle jama lindistusele. Ja ära Cadman hakka rääkima et see on hea klassikaline mälumäng.Ma oleksin sinna läinud koos Peep Pärna ja Kalju Viirsaluga kes aastaid neil klassikalistel mängudel käinud osalenud ha neid isegi võitnud on. NemAD ÜTLESID ET NEMAD SELLISES JAMAS KAASA EI TEE! Mina oleks koha peale pulli tegema ehk isegi läinud.Igatahes mälumäng kus zhürii jagab punkte oma suvalise suva järgi ei ole mälumäng.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Valimisstuudio mälumäng

Postitus Postitas cadman »

Vabanda, ei saa aru. Kas Sa leiad, et on enneolematu ketserlus ilma Sinu austuse ja kohalolekuta midagi korraldada? :roll: Mis aga puutub saadete rezhiisse, siis kas Sa ehk ei ajanud mälumängu ja missikonkursse segamini? Kaljumäe koha pealt ei oska vaielda, mina nägin Ehalat... Jne. Jpms.

Polt, hambavalu korral peaksid dentisti juurde minema. Ja hingehadade puhul on kah omad spetsialistid. Mis puutub saamatajäänud auhindadesse, siis pane siia oma pangakonto number... :roll:
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Valimisstuudio mälumäng

Postitus Postitas tauno »

teisest küljest - ega see registreerimine hulluse elimineerist ei garanteeri... :)
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Valimisstuudio mälumäng

Postitus Postitas Matis »

Polnd seal Viiviku jutus küll midagi, mille peale karjuma hakkata. Kõige täpsem arvamus vähemalt minu arust oli Tõnis Poomi arvamus Postimehes, millega ka minu arvamus pea 100 % ühtib. See Tallinna rajooni TV mäng on kaunis amatöörlikult ja räpakalt tehtud, selle kõrval oli poliitikute oma täiesti efektse vormistusega.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Valimisstuudio mälumäng

Postitus Postitas cadman »

No ei tea... Selles täitsid mu meelest poole oma jutuga kõigekompetendid Aarma ja Juur, kes ei ole jälle absoluutselt minu maitse. Ja ega ma ei ole ka näinud seda esimest vasikat, millest saab üldistusi teha igaveseks ajaks ja igavesti. See punktijagamiste asi oli ka ETV-s veider - vahel anti 6 ja vahel 1 ning samas vaimus. Saatejuhtidena on mu meelest kerged nii Iff kui Raidmets. Et mulle tuleb pigem meelde Ehala küsitud lugu (mida ta küll palus mitte võtta kui vihjet) - Lambad on siin ja lambad on sääl. Aga jah, tundub, et miljarditega õukondlased ei tee paremini ühti kui amatöörid.

PS. Mis muidugi puutub Postimehesse, siis kui ikka aasta arvamusliider on majandusteadlane ja professor, kel vaid magistrikraad ja ei ühtki teaduslikku tööd, siis sellest paistab välja kõrge proffesionaalsus küll. Aga mitte ajakirjanduses. Et jah, ma ei oska kommenteerida asju, mida pole näinud ega lugenud, erinevalt selgeltnägijatest ja kõvastikarjujatest. Kumbagi artiklit pole kah lugenud, et toetusega vehkida.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Valimisstuudio mälumäng

Postitus Postitas Matis »

Erinevalt sinust cadmanike, lugesin ma mõlemad artiklid läbi ja enne kui sa laest võetud argumentidega vehklema hakkad, siis mine vutt vutt ja vaata need artiklid üle. Kõvasti puudusi oli mõlemal saatel, kuid ETV saade tundus paremini orgunnitud, seda vormilise külje pealt. Ja Tõnis Poomil on olemas nii analüüsivõime kui ka mälumängulised saavutused.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Valimisstuudio mälumäng

Postitus Postitas cadman »

Erinevalt Teist ei ole see minu jaoks eksistentsiaalne probleem, millest üldse tasuks pikalt rääkida. Võrrelda tuleks seda ka tasandilt, mida me saame nende miljardite eest, millega me seda kõike rahastame. Ja mitte ainult mälumängu poolelt. Kui aga midagi juba Postimehes avaldatakse, siis kahjuks tekitab see jah eelhäälestuse, et mul puudub selleks isegi huvi.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Valimisstuudio mälumäng

Postitus Postitas polt »

Sa Matis Poomi jutule linki ei taha anda?

Meenus üks markantne juhtum TTV mängu zhürii lollusest. Siimann küsis üsna ilusa, kuid sporditeadjatele triviaalse küsimuse - Rene Orumann on vastus.Stuudios oli Türi vald kes teadis vastust ja vastas suuliselt Rene Orumann. Priimäe kommentaar- näete nad ikka teadsid eesnime ka, Oruman on kirjutatud ühe n tähega lõpus.jne. Ülejäänud võistkonnad polnud tõenäoliselt Rene Orumanni nimelisest mehest kuulnudki, zhürii ilmselt samuti mitte.Lihtsalt zhürii loogika oli selline et 3 punkti ei saa anda kuna Orumann on ühe n iga kirjutatud .Kui mehed poleks suuliselt eesnime juurde öelnud, oleks neile vabsee ainult 1 punkt antud aga nüüd anti 2-kuigi õiglane oleks olnud 3. Aga no Türi oli nagunii nagu võistkond teiselt planeedilt seal Lasnamäe ja Paldiski kõrval. Punktivahe oli umbes 20 punkti. Selline zhürii siis.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Valimisstuudio mälumäng

Postitus Postitas Matis »

polt kirjutas:Sa Matis Poomi jutule linki ei taha anda?
Tahaks küll anda, aga PMi küljele seda kahjuks pole riputatud või on tasuline. Aga ilmus reedeses PMs eelviimasel küljel.
Ja cadman kui sul on arvamus ja seda tahad avaldada, siis tasuks lugeda, mitte siin põrkida. Eestikatel sa ju ei käi ja mänge ei tee
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
Hallvatt
Postitusi: 3480
Liitunud: 15.04.2005, 15:10
Asukoht: Haapsalu / Tartu
Kontakt:

Re: Valimisstuudio mälumäng

Postitus Postitas Hallvatt »

Poomi artikkel on jah tasuline, asub siin. Raamatukogudes saab paberlehte tasuta lugeda, kel endal või tuttavatel koju ei käi.
No sellist küsimust ei tohiks olemaski olla.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Valimisstuudio mälumäng

Postitus Postitas cadman »

Matis kirjutas:Ja cadman kui sul on arvamus ja seda tahad avaldada, siis tasuks lugeda, mitte siin põrkida. Eestikatel sa ju ei käi ja mänge ei tee
Millega oleme jõudnud algusse. Kärbestel, kes keisrihärra pilti reostavad ei tohi olla arvamust. On vaid lubatud ja vale arvamus. Mott.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Valimisstuudio mälumäng

Postitus Postitas punukana »

cadman kirjutas: Mis muidugi puutub Postimehesse, siis kui ikka aasta arvamusliider on majandusteadlane ja professor, kel vaid magistrikraad ja ei ühtki teaduslikku tööd, siis sellest paistab välja kõrge proffesionaalsus küll.
Kraad kraadiks, ega sellest ka alati liiderdamiseks piisa. Aga mul on elus ette tulnud hr Arraku majandusloenguid kuulata ning võin igal juhul kinnitada, et tegu on huvitava, isikupärase ja asjatundliku lektoriga, kes suutis minusugusegi teemakauge võhiku majanduse põhitõdedest aru saama panna. Lihtsa läbiva loogikaga kusjuures, mitte mingi demagoogiavahuga.
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Vasta