Valimisstuudio mälumäng

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Külaline

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas Külaline »

tauno kirjutas: lgp anonüümik on suurima tõenäosusega üks umbes kolmest variandist
Ma ei saa pihta. Kas keegi selgitaks lähemalt.
Kasutaja avatar
cimbler
Postitusi: 2765
Liitunud: 10.10.2007, 09:08
Asukoht: Saku loomulikult. Iga normaalne õllesõber elab Sakus.

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas cimbler »

Guest kirjutas:
tauno kirjutas: lgp anonüümik on suurima tõenäosusega üks umbes kolmest variandist
Ma ei saa pihta. Kas keegi selgitaks lähemalt.
UFO-dega siin rubriigis ei räägita.
Jäi jumalaga puberteet...
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas polt »

Mäng oli masendav. Eriti torkas silma et zhürii otsustas endal elu ikka väga keeruliseks teha.Paluti järjestada 6 riiki-lõpuks anti punkte ainult Eesti õigesti paigutamise eest. Siis see Eesti kaardi küsimus-ma ei saanudki aru kas keegi selle eest punkte üldse sai? Igatahes tabelit selle kohta ei näidatud ja reformaritele igatahes punkte juurde ei arvestatud-kuigi ekraanil nähtu kohaselt oleks võinud neile vähemalt 5 punkti anda.Kas poleks olnud lihtsam märgistada kaardil need kolm kohta ja paluda juurde kirjutada mis kohtadega on tegu? Viimane küsimus- no sorry kui on kaks erinevat tõlget ja kaks erinevat keelt-milleks seda siis küsida?
See spetsialistide stuudiosse toomine on kena ja lahe aga mille krdi põhjal oleks pidanud keegi ära arvama et Jeemen on endale just need taimed rahvustaimedeks valinud ja kohe kaks tükki korraga-tegelikult on nende rahvustaim ju Qhatt. Milleks oli vahepeal vaja seda mikri juurde mineku asja-loodeti et mehed hakkavad teineteist pikali jooksma või.
Ainus mis sellest saatest televaatajale meelde jäi oli tõenäoliselt see et Klenski on endiselt eriline tola.
Sotsiaaldemmid muidugi võitsid paar häält juurde.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas holte »

Eks ma üritan seda saadet kordusest vaadata.
Küsimused, mida ma ajakirjandusest lugesin, olid kohati üsna toredad.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
cimbler
Postitusi: 2765
Liitunud: 10.10.2007, 09:08
Asukoht: Saku loomulikult. Iga normaalne õllesõber elab Sakus.

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas cimbler »

Poldiga igati nõus. Ka Klenski osas :)
Eks nad püüdsid seda punktijagamist piisavalt segaseks teha ka, sest muidu järsku poleks mõni erakond midagi saanud. Kus see häbi ots ...
Jäi jumalaga puberteet...
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas polt »

No Ummelas ja co ikka ilmselgelt ülehindas poliitikuid ka. Ega sealt poleks rohkem punkte tulnud nende küsimustega ka siis kui need oleks olnud korralikult formuleeritud ja vastatatvateks muudetud. Lihtsalt kui lehest loeti, et Salis osaleb siis keerati vinti igaks juhuks võimsalt peale veel.
Lugedes netikommentaare sain teada huvitavaid asju. Salisel puudub loogiline mõtlemine ja ta on saavutanud mälumängus edu vaid mõttetu faktituupimisega( sel juhul oleks ta pidanud 90% küsimusi ära vastama). Salis muidugi on Reformi valimisnimekirjas ka ainult sellepärast, et oli ammu teada, et selline saade tuleb.(nüüd ta visatakse ilmselt parteist välja)Hannes Rumm on mälumängur(Pole teda iial kohanud mälumängudel), Kaja Kallas on mälumänguri tütar(ilmselgelt ei tehta vahet mälumänguri ja saatejuhi vahel).Ja eriti lahe on see et Nurmla olla ka ennast täis ülbik-kellele soovitatakse , et tehku ise parem mälumäng(jaa muidugi on see nii , et lähen muudkui telesse ja teen mälumängu) Issand jumal-oli seda jama vaja üldse näidata.

Kui need netikommentaarides möllavad mälumängugurud kõik mõnele Eestis toimuvale mälumängule tuleks siis peaks ilmselt Nokia kontserdisaali üürima no ja minusugune idikas ei tõuseks individuaalselt iial 30 . kohast kõrgemale.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas arko »

Jaan, Hannes Rumm osaleb pidevalt Jüri mängus ja võistkonnakaaslasena saan öelda, et ta on igati tasemel kilbar.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas tauno »

no 30 hulgas saab ju MK-punkte, mis sind kurvastab ? :)
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas polt »

Siis on ju väga hea kui Rumm osaleb ja seda ülekohtusemad on need Indreku pihta suunatud hinnangud.
Kesikute kolmas number ja avalikkusele absoluutselt tundmatu Sorin on ka Sindi esimälumängur-ta osales isegi Paikuse pildikal sel aastal Sindi võistkonnaga kui ma ei eksi.
Sindi mälumängutase on muidu umbes selline, et kui ma üks viis aastat tagasi sinna paarikale sattusin. Siis oli esikolmik selline 1. Mina koos oma tollal 5 aastase tütrega olime esimesed. 2. koht oli umbes 20 punkti maas üksi mänginud Lumiste ja siis oli veel 20 punkti vahet ja tulid need kohalikud mälumängurid.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
külaline

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas külaline »

Indrek oli muidugi tubli, sest ta tõi reformi sisuliselt rongi alt välja. Ilma Indrekuta oleks reform kas viimane või jaganud sõber-klenskiga tagumisi kohti. Hannes Rummiga SDP võit polnud mingi üllatus, Hannes on ju Tõnis Saki õpilane. Ehk oleks võinud Rahvaliit natuke tublim olla, neilgi oli kilvamees sees - Rein Merila Lihulast. Aga kui asja võtta meelelahutusena (mida ju üks telesaade peabki olema), siis polnudki kõige hullem. Alati saab ju paremini.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas polt »

Allar Viivik on nüüd mälumängurite arvamusliider ja hääletoru-tule taevas appi!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas punukana »

Kui see Rummi-asi kõrvale jätta, siis kõige muu osas olen ma ka poldi kirjutatuga absoluutselt päri. Ikka kuidagi kole toores näis see saade nii korralduse kui küsimuste osas.

P.S. Mis Puridesse puutub, siis tõtt-öelda ma lihtsalt ei tea nimepidi rohkem eestlastest kolmikuid. Aga erinevalt Indrekust või kellestki teisest on mul kahtlemata see eelis, et olin aastaid Kadri eesti keele õpetaja :)
Viimati muutis punukana, 24.02.2011, 12:31, muudetud 1 kord kokku.
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas cadman »

Just 2 cents. Nimetage Eesti Reformiringhäälingust saade, mis poleks abitult lihvimata või demagoogiline propagandatoimetuse ajupesu? Mul küll ei tule ette. :roll:
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
külaline

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas külaline »

mingi polt kirjutab, et keegi allar viivik on mälurite arvamusliider, milles asi, ei saa aru?
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas polt »

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/e ... d=40947169
Ma tahan Viiviku kohta ehk ainult niipalju lisada, et kui inimene ikka on üle 20 aasta alates koolipõlvest mälu mänginud ja selle aja jooksul mingit arengut ei mängija ega küsijana toimunud ei ole ja ühtegi arvestatavat tulemust ette näidata pole, siis võiks isikliku edevuse maha suruda ja soovitada enda asemel arvamusliidriks kedagi teist. Antud kontekstis leian mina, et kuna Indrek ei saa seda saadet kommenteerida, siis oleks see hääletoru pidanud Arko olema. Juba Tarkade klubi peatoimetaja amet ja Eesti mälumängu Euroopa emissariks olek, peaks olema argumendid miks küsida just tema arvamust!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Vasta