Võistkondlikud eestikad 2011.

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Võistkondlikud eestikad 2011.

Postitus Postitas Aare6631 »

Oma tulekust on teada andnud vähemalt 11 võistkonda. Küllap nad jõuavad ka registreerimise tabelisse.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Võistkondlikud eestikad 2011.

Postitus Postitas polt »

Aga näitsikuid oleks põhimõtteliselt vaja? Kui palju tunnist makstakse ma võin mõne orgunnida..?See on ikka tegelikult korraldajate tegemata töö-alles need Tudengipäevad lõppesid, mäng toimub Treffneri gümnaasiumis ja neil ei ole tüdrukuid?!Punukana palju vanem mees kui teie punt seal Tartus ja sai tüdrukuid...
Kas teemade jaotuses on ka midagi kindlat või tulevad need viiesed plokid nagu juhtub? Soovitan juhul kui aeglasel surmal pole erilist mõtet, ka need küsimused viie kaupa lauda anda. Pole ju erilist mõtet aeglustada kui liider on näit 30 punktiga eest ära peale 100 küsimust.
Viimati muutis polt, 02.05.2011, 14:25, muudetud 1 kord kokku.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Võistkondlikud eestikad 2011.

Postitus Postitas arko »

Edastan teate:
Laupäeval oleks 2 kohta autos Tartusse ja tagasi. 5 euri nägu. Ühendust saab aadressil: erkki.bahovski@ec.europa.eu
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
ToivoK
Postitusi: 433
Liitunud: 30.04.2011, 20:31

Re: Võistkondlikud eestikad 2011.

Postitus Postitas ToivoK »

Olen ripakil, ootan pakkumisi (kui keegi usaldab). Mingi mõttehiiglane ma muidugi pole, yksikmängudel tilpnen tavaliselt esikymne lõpus, kui veel sssimini ei lähe. Ihuteemasid ka pole, yldjuhul (klassikalisest) kultuurist ja soveticast nopin päris palju, samas kaasaegne meelelahutusmaailm on täielik null. Kui huvilisi on siis 5529854 või Toivo.Kreek@mail.ee.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Võistkondlikud eestikad 2011.

Postitus Postitas polt »

Kas kuuldused, et grupp seltsimehi on viienda liikmena emv kaasamas maailma esikolmiku kilvarit,vastavad tõele?Igatahes mõistlik ettevõtmine-teadupärast vaevab osasid selle meeskonna liikmetest needus, mis ei võimalda neil võistkondlikke eestikaid võita. Loodan, et te viimast kaduneljapäeva maha ei maganud...
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Võistkondlikud eestikad 2011.

Postitus Postitas Matis »

polt kirjutas:Kas kuuldused, et grupp seltsimehi on viienda liikmena emv kaasamas maailma esikolmiku kilvarit,vastavad tõele?Igatahes mõistlik ettevõtmine-teadupärast vaevab osasid selle meeskonna liikmetest needus, mis ei võimalda neil võistkondlikke eestikaid võita. Loodan, et te viimast kaduneljapäeva maha ei maganud...
Madis Hurta mõtled loodetavasti. Hea valik oleks iseenesest. EMV-del kahjuks Ashmanei ei saa kaasata, nende päralt on EKV-d.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Võistkondlikud eestikad 2011.

Postitus Postitas polt »

Miks ei saa-mina pole küll kusagilt lugenud et osavõtjad peavad olema Eesti vabariigi kodanikud-klubide värk ju. Ostan leegionäri kui tahan. Ashmanist ei tea ma midagi ma olen kuulnud, et ülelahe rahvast värvatakse. Irw!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Võistkondlikud eestikad 2011.

Postitus Postitas Matis »

polt kirjutas:Miks ei saa-mina pole küll kusagilt lugenud et osavõtjad peavad olema Eesti vabariigi kodanikud-klubide värk ju. Ostan leegionäri kui tahan. Ashmanist ei tea ma midagi ma olen kuulnud, et ülelahe rahvast värvatakse. Irw!
Ma ei tea, kunagi Salis päris selgesõnaliselt sellest rääkis, et võõrleegionäärid jäägu siiski EMVdest kõrvale, aga ma täpselt ei mäleta millises foorumiteemas see arutlust leidis. Aga on tunda, et grupp seltsimehi :) tunneb end väga nõrgana, et kui plaanivad Kalliolevo kohale tirida.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Võistkondlikud eestikad 2011.

Postitus Postitas holte »

Ilmselt pole "selgesõnaline rääkimine" mingi argument.
Paberis on kirjas ja kui pole, on lubatud. Küsige Salise käest,
kui ei usu, ta peaks ajaloolane olema ja rooma õiguse
printsiipidega kursis olema.

Aga muus osas, taheti kirjalikke soovitusi Tartusse edasiseks tegutsemiseks.

Ma soovitaks kellelgi kandideerida, kes lubab Maakilva ja EMV meekondliku
sissemaksetest mitte oma jopedele aastajagu taskuraha maksta, vaid selle asemel
see raha (mis pole sugugi mitte väike) kulutada ausate meestena mälumängu arendamiseks.
Üsna paras raha, et saata parimad välismaale võistlema, saaks toetada ka kohalikke sarju.
Tegelikult siis jääks ka siis natuke üle, et endale häbenemata juhatuse ulatuses üks preemia maksta.

Seni on see oma tasku kuidagi ikka liiga ligidal härrastel, häbi võiks olla.

Piisab ausast EML juhist, kes huvitub sissetulekute suunamisest asja arengusse - muu jutt
teemal, kas on klubid või üksikisikud, on häma.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Võistkondlikud eestikad 2011.

Postitus Postitas Matis »

holte kirjutas:Ilmselt pole "selgesõnaline rääkimine" mingi argument.
Paberis on kirjas ja kui pole, on lubatud. Küsige Salise käest,
kui ei usu, ta peaks ajaloolane olema ja rooma õiguse
printsiipidega kursis olema.

Aga muus osas, taheti kirjalikke soovitusi Tartusse edasiseks tegutsemiseks.

Ma soovitaks kellelgi kandideerida, kes lubab Maakilva ja EMV meekondliku
sissemaksetest mitte oma jopedele aastajagu taskuraha maksta, vaid selle asemel
see raha (mis pole sugugi mitte väike) kulutada ausate meestena mälumängu arendamiseks.
Üsna paras raha, et saata parimad välismaale võistlema, saaks toetada ka kohalikke sarju.
Tegelikult siis jääks ka siis natuke üle, et endale häbenemata juhatuse ulatuses üks preemia maksta.

Seni on see oma tasku kuidagi ikka liiga ligidal härrastel, häbi võiks olla.
Esiteks Salis ei ole ajaloolane, lõpetanud ju TTÜ, nii et sa panid ise argumendiga puusse.
Ja ütlen eraldiseisva juhatuse liikmena, et juhatuses olek pole küll kasumit mulle tootnud, pigem on tulnud asjale peale maksta. Sinu jutu järgi ei peaks siis ka näiteks Kumakese meeskonnale sentigi maksma või mis?
Jah rahastamise süsteem võiks olla parem olla ja kes siin sõna hoolsalt võtavad ja on juhuslikult ka EMLi liikmed, neil soovitan hoolsalt kandideerida
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Võistkondlikud eestikad 2011.

Postitus Postitas holte »

Vabandust, kui mõne argumendiga puusse panin.

Aga juhatuse liikmena siis seleta palun ära, milles seisnevad Sinu pigem kulud
ja millest tuleneb siis see, et raha ei ole?

Mina tean vähemalt kaht üritust, mille osalusmaks on Eesti oludes ja sportlikke
üritusi teades meeletu: Maakilb ja meeskondlik EMV.

Nende osalemistasu läheb mu teada EML arvele ja seda tulu ei anna ära kasutada ka
mu mõõtmiste järgi siis, kui korraldajad-küsijad 5 cm- kullakihiga katta.

Minu küsimus on oma 3ndat aastat sama olnud - miks seda arvestatavat tulu ei kasutata
mõtlusspordi arendamiseks ja kuhu see krt kaob? (Seni ma arvasin, et Sina selle ära tassid)
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Võistkondlikud eestikad 2011.

Postitus Postitas Matis »

Üks kuluartikkel on kindlasti noorte EMV, see on ju noortele tasuta üritus, aga kulud on ja jäävad. Lisaks vajaduse korral tuleb ka mängukorraldaja transport kinni maksta, eriti kui pole võimalik oma autoga minna, trükikulud. Samuti võistkondlike EMV toitlustamine, vajaduse korral saaliüür, mille hind ei pruugi olla alati nii väike + auhinnad
Ma usun et sul on kriitikas palju õigust, kuid see jutt, et me raha oma tasku või lähimate jopede taskutesse topime on küll jama.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Võistkondlikud eestikad 2011.

Postitus Postitas holte »

Mina ja Sina vist ka oleme EMV üritusi korraldanud ja omame mingit ülevaadet kuludest.
Nii et mingi noortemängu korraldaja transpordi või muu sellise tühja-tähja taha
nüüd pugeda oleks üsna silmakirjalik.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Võistkondlikud eestikad 2011.

Postitus Postitas Matis »

holte kirjutas:Mina ja Sina vist ka oleme EMV üritusi korraldanud ja omame mingit ülevaadet kuludest.
Nii et mingi noortemängu korraldaja transpordi või muu sellise tühja-tähja taha
nüüd pugeda oleks üsna silmakirjalik.
No kui ma pean kasvõi Maakilva raames sõitma näiteks sõitma Vändra, mis teeb minu residentsist Kilingi-Nõmme edasi-tagasi 180 km, siis ju on loogiline et ma ei lähe sinna häälega, arvestades et mul on sülearvuti, küsimuslehed ja mu staff. Ja transpordikulud kaetakse, see on ju loomulik või ei ole. Ning kui EML tellib näiteks küsimused EMV korraldamiseks (ja enamasti ei ole need juhatuse liikmed, nagu sa ilmselt hetkel arvad), siis tuleb ka katta küsimuste hinnad, mis vanas rahas oli a 50 krooni küsimus.
Küsi Aare või Indreku käest täpsemalt kuidas rahakulutamine täpsemalt käib.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Võistkondlikud eestikad 2011.

Postitus Postitas holte »

See on absurdne küsimuse püstitus.
Miks Sa ei peaks juba siis Maakilva raames sõitma Canberrasse?

Minu küsimus ongi selles, et kui on tekitatud üritus, ja siit on ka muuseas läbi käinud
teema, et küsimuste esitajad teevad seda vist ka ühiskondlikult ja ruumid on ka mu teada tasuta,
siis kuhu läheb tulu? Muidugi võib panna küsimuse hinnaks ka 500 eeki või euri ja kõik saab tasa.
Küsimus on, kuhu ja kuidas kasutada Maakilva ja meeskondliku EMV-ga tekkiv kapital.

Korraldajad peavad muidugi saama tasutud, aga väited, et nad peavad takso või lennukiga
tuhandeid miile läbima, pole usutav.

Lihtne matemaatika Maakilb vanas rahas ca 2000 EEK - 50-60 meeskonda
EMV 5000 EEK 15-20 meeskonda.

Tehke korrutustehted ja arvutage oma sõidud ja küsimustasud kuidas tahate, aga ikkagi siis tahaks
eriti ju teada, kuhu krt see papp kaob? Kui seda väidetavalt pole, et mingi 8 parimat tüüpi
üsna odavalt Belgiasse saata.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Vasta