Üldkoosoleku eel.

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Üldkoosoleku eel.

Postitus Postitas polt »

Mul on mõned ettepanekud. tuleviku osas. Esiteks peaksid spordikilva sarja ja EMli inimesed omavahel niipalju suutma kokku leppida, et mängud toimuksid alati koos. Mõlemale poolele on see osavõtjate arvu arvestades kasulik.No mina küll ei viitsi ainult spordimängu pärast ennast kodust välja ajada aga kui pakutakse kahte mängu korraga, osalen alati mõlemal rõõmuga.
Teiseks kui soovitakse mingit kandepinna laiendamist siis peaks võistkonnamänge olema rohkem. Ma isiklikult soovitaksin paarismängude arvelt tõsta üeleestiliste võistkonnamängude osakaalu. paarikatel on konkurent kuidagi hõredamaks jäänud ja ikka üsna kerge on ennustada, kes kus võidab.
Maakilvast kui võsitkonnamängust pole siin mõtet jahuma hakata. Võistkondi ei saa vabalt komplekteerida (vist?) ja osavõtumaks on ebaproportsionaalselt kõrge. Ma arvan et 4 liikmelise võistkonna pealt näiteks 30 eurot makstes saaks teha aastas u 4 sellist mängu küll nagu praegu on Sirel.Ja need mängud oleks kõik ju erinevate tiimide poolt koostatud, mitte nagu Maakilb. Tegelikult oleks lausa helesinine unistus kui igas 4 liikmelises võistkonnas oleks kohustuslik ühe noormängija ja ühe naismängija osalemine.Siis olekski ju lihtne olemasolevate paaride baasilt võistkondi moodustada.
Mis puudutab eestikate individuaalmängu, siis oleks tore kui juba aasta aega varem hakataks komplekteerima seltskonda, kes ise ei oma individuaalsel tasandil mingeid suuri ambitsioone ning on valmis kvaliteetse mängu ette valmistama-nagu sel aastal Räpinas ka olema saab. Siis saaksid kõik paremad vähemalt korra aastas kokku.
Näiteks järgmise aasta eestikate paarika võiksime me Pulveriga teha 2 etapilise. Üks etapp Paikusel ja teine Rakveres.Nii 160 küsimust tuleks soliidselt kokku ja ilmselt oleks ka osalejaid rohkem.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Vasta