Teadetetahvel 2007

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Suletud
Veiko
Postitusi: 274
Liitunud: 10.09.2007, 13:19

Postitus Postitas Veiko »

Kõigil esilehe Tartu MV sektsioonis olevatel linkidel on üks kaldkriips (alamkataloogi järel ja failinime ees) teistpidi. Explorer väänab selle ise õigeks, Mozillal sellist kunstmõistust pole ja tuleb käsitsi ära parandada aadressireal.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Teen siis exploreriga lahti, tänud!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Jaan Lomp

Rein Hiob 60

Postitus Postitas Jaan Lomp »

Tänasest on härra Rein Hiob 60-aastane. Palju õnne!
Kasutaja avatar
insu
Postitusi: 388
Liitunud: 02.01.2005, 17:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas insu »

Soovin kogu TÜMK-i nimel Rein Hiobile palju-palju õnne!
Rein Hiob

Postitus Postitas Rein Hiob »

Aitäh kõigile heade soovide eest!
Jaan_Lomp
Postitusi: 1312
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Vastasin

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Tegin nüüd ka Mnemomaratonis enda käe valgeks, esimese sealse postituse panin rubriiki "Jalgpall". Oma vastuse õigsuse pole ma kindel.

Sügava austusega
Jaan Lomp
Kasutaja avatar
Hallvatt
Postitusi: 3480
Liitunud: 15.04.2005, 15:10
Asukoht: Haapsalu / Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Hallvatt »

Tore, Jaan. Ole nüüd nii hea ja ära hakka pärast iga oma postitust sellest teisi teadetetahvlil teavitama, eks. Pimedaid siin ei käi, kõik märkavad ise, kui mingis teemas on uusi postitusi. Ja ära hakka mulle selle postituse vastuseks ka eraldi lühikest või pikemat selgitust kirjutama.

Jätame teadetetahvli teadeteks, onju.

PS. Lihtsalt infoks, mul ja mõnel teisel kaaskilvaril siin on ka kontroll postituse kustutamise nupu üle. Juhuks kui mõnes teemas postitused väga teemast kõrvale lähevad.
No sellist küsimust ei tohiks olemaski olla.
Jaan_Lomp
Postitusi: 1312
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Praegune kontakt

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Kolleegid, meilige praegu aadressil Jaan.Lomp@mail.ee mulle, sest eile hommikust peale pole mul võmalik gmail.com-iga aadressi kasutada. Olen sisse logides teinud küll kõik õigesti, aga ikka saan veateate, jube jama muidugi.
Jaan_Lomp
Postitusi: 1312
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Põhiaadress taas kasutatav

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Täna hommikul sain aadressi Jaan.Lomp@gmail.com uuesti kasutatavaks, kirjutage ja saatke asju jälle sellele.
Jaan_Lomp
Postitusi: 1312
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Kuulake Arkot!

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Kes saab ja/või viitsib/tahab, pange kohe Vikerraadio käima, sest seal praegu jooksvas saates "Huvitaja" räägib Arko Olesk varsti ajakirjast "Tarkade Klubi", see on endine "Klubi". Jutu algus peaks olema kl. 10.40--10.45, saade kestab kella 11.30-ni, selle vaheajal kl. 11.00--11.05 on uudised. Hiljem pannakse see saade ka Vikerraadio kodulehele MP3-na järelkuulatavaks, kuid seal hoitakse seda mitte rohkem kui nädal aega. Kui see kodulehele on pandud, salvestan ära.
Jaan_Lomp
Postitusi: 1312
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kuulake Arkot!

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Jaan_Lomp kirjutas:Kes saab ja/või viitsib/tahab, pange kohe Vikerraadio käima, sest seal praegu jooksvas saates "Huvitaja" räägib Arko Olesk varsti ajakirjast "Tarkade Klubi", see on endine "Klubi". Jutu algus peaks olema kl. 10.40--10.45, saade kestab kella 11.30-ni, selle vaheajal kl. 11.00--11.05 on uudised. Hiljem pannakse see saade ka Vikerraadio kodulehele MP3-na järelkuulatavaks, kuid seal hoitakse seda mitte rohkem kui nädal aega. Kui see kodulehele on pandud, salvestan ära.
Arko jutt Vikerraadios algab kohe-kohe, Mart Ummelas helistab talle!
Kalev

Postitus Postitas Kalev »

Täna saab Indrek 45-seks. Ise ta on Jaapanis ja rüüpab saket, meie saame tema terviseks märksa mõnusamat ja maitsvamat jooki tarbida. Igal juhul palju õnne!
Koit

Postitus Postitas Koit »

Heameelega soovin Indrekule kõike head nii praegu kui tulevikus. Palju õnne!
Jaan_Lomp
Postitusi: 1312
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Pange tähele!

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Tänase "6-paki" teemaks on ristsõnad, saate külalised on Tarmo Tuule ja Arko Olesk.
Jaan_Lomp
Postitusi: 1312
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Teade

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

1. detsembril Pirital toimuvast jõulumängust ma osa ei võta, sest lähen ühele Tartus toimuvale üritusele, mis pole mälumäng.
Suletud