Popkultuur

Igikestev mälumäng / Continuous quiz

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Foorumi reeglid
Alates 30. märtsist on foorumisse Mnemomaratoni tarbeks ehitatud punktisüsteem. Selle eesmärk pole tekitada konkurentsi, vaid lihtsalt pakkuda lisavõimalust mängumõnule. Punktide lisamine seisneb mälumängurite südametunnistusel, kuna igaühel on võimalik teise mängija punkte muuta. Seetõttu jääme lootma, et Te ei kuritarvita seda süsteemi.
Postituse kõrval on alati näha vastaja kasutajanime. Iga õige vastuse eest saab 2 punkti - pooliku vastuse eest 1 punkt. Vastajale punkti(de) lisamiseks vajutada nupule [Mod.] ning seejärel sisestada kasutaja uus punktide arv - kui kasutajal on 14 punkti, tuleb sisestada "16" jne.
Vasta
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Popkultuur

Postitus Postitas cadman »

Alekz ae. :arrow:
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Alexz
Postitusi: 826
Liitunud: 20.10.2009, 17:56

Re: Popkultuur

Postitus Postitas Alexz »

Sorry, ei saanud aru, et just mina küsima pean, sajateine ju ka vähemalt sama au väärt. Aga kui mina siis, mina.... eks katsun varsti uue küsimusega välja tulla......
Alexz
Postitusi: 826
Liitunud: 20.10.2009, 17:56

Re: Popkultuur

Postitus Postitas Alexz »

Okei, küsimus siis. See eilne eesti raadio "Piirist Piirini" küsimus, tuletas mulle meelde need enne seda kõlanud soovikontserdid. 80-ndate alguses mängiti seal suhteliselt tihti ja üsna aktiivselt ühe välismaise diskomuusika kollektiivi ühte hitti. Nii et selle ansambli vähemalt 1 lugu oli siin eestis nõukogude ajal väga tuntud. Ansambel ise asutati juba 1965 aastal, kuid aktiivne tegevus ja diskograafia toimus aastatel 1977-89. Ühtekokku ilmus ansamblil üle 30 albumi, albumite tegelik arv oli siiski väiksem, sest kasutati sama taktikat, kui lätlaste "Prata Vetra/Braistorm", ehk ühest ja samast albumist ilmus paralleelselt nii omakeelne kui ingliskeelne versioon. Valik Ingliskeelseid plaadinimetusi: "Sunflower" 1980, "Dandelion" 1981, "Gamble" 1982, "Jumpy Dance" 1983, "Adam and Eve" 1984, "I Love You" 1986. Mis ansamblit ma silmas pean? Ansambel oli sel ajal eriti tuntud Jaapanis ja Lääne-Euroopas, kus paljudes riikides tema nimi natukene varieerus, nt. Hispaanias turustati teda ühe nime all, Lääne-Saksamaal teise, ülejäänud maailmas aga kolmanda nime all, pluss veel omamaine nimi. Vastuse loen õigeks ükskõik millise nimeversiooni puhul.
vahur5
Postitusi: 586
Liitunud: 20.08.2009, 10:36

Re: Popkultuur

Postitus Postitas vahur5 »

Madjarskate Njuutoniperekond on see ilmselt
Kasutaja avatar
cimbler
Postitusi: 2765
Liitunud: 10.10.2007, 09:08
Asukoht: Saku loomulikult. Iga normaalne õllesõber elab Sakus.

Re: Popkultuur

Postitus Postitas cimbler »

Marathon kõlas söögi alla ja peale.
Jäi jumalaga puberteet...
Alexz
Postitusi: 826
Liitunud: 20.10.2009, 17:56

Re: Popkultuur

Postitus Postitas Alexz »

Marathoni lugu mul meelde tuligi, nii et Vahuri pakutud Madjarskate Njuutoniperekond aka Neoton Familia, aka Neoton Family aka Neoton aka Newton Family ongi loomulikult õige vastus. Nii et kaks punkti ja :arrow: talle.
vahur5
Postitusi: 586
Liitunud: 20.08.2009, 10:36

Re: Popkultuur

Postitus Postitas vahur5 »

Küsiks kultusliku staatusega jalatsivalmistajat. Firma on asutatud juba aastal 1966, aga oma tuntuse sai ta pisut hiljem just rulasõitjete jalatsina. Käesolevaks hetkeks ei kõlba ühel teismelisel poisil ilma selle firma jalanõuta seltskonnas välja ilmudagi.
fedya
Postitusi: 240
Liitunud: 01.04.2009, 20:22

Re: Popkultuur

Postitus Postitas fedya »

Ehk on Nike
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Popkultuur

Postitus Postitas cadman »

Puma ma arvan.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
cimbler
Postitusi: 2765
Liitunud: 10.10.2007, 09:08
Asukoht: Saku loomulikult. Iga normaalne õllesõber elab Sakus.

Re: Popkultuur

Postitus Postitas cimbler »

Reebok.
Jäi jumalaga puberteet...
Kasutaja avatar
Hallvatt
Postitusi: 3480
Liitunud: 15.04.2005, 15:10
Asukoht: Haapsalu / Tartu
Kontakt:

Re: Popkultuur

Postitus Postitas Hallvatt »

Converse
No sellist küsimust ei tohiks olemaski olla.
Kasutaja avatar
salasilm
Postitusi: 464
Liitunud: 02.01.2005, 17:14
Asukoht: Pärnu

Re: Popkultuur

Postitus Postitas salasilm »

Asics see vaevalt on, jääb üle pakkuda Fila.
vahur5
Postitusi: 586
Liitunud: 20.08.2009, 10:36

Re: Popkultuur

Postitus Postitas vahur5 »

kõik pakutud suht OUT :)
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Popkultuur

Postitus Postitas punukana »

Meil esikus vedelevad ühel teismelisel Supra kaunad.
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Alexz
Postitusi: 826
Liitunud: 20.10.2009, 17:56

Re: Popkultuur

Postitus Postitas Alexz »

No ma ei tea kuidas eestis, aga usas olid Vansid selline trendikaup.
Vasta