Eesti - Soome spordimaavõistlus

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Eesti - Soome spordimaavõistlus

Postitus Postitas his master's voice »

Nii nüüd saate omavahel vaielda ja kisada, kes peaksid sügisel esindama meie 4-liikmeliselt võistkonda soomlasi kottimas. Kas peaks tegema katsevõistluse, või selgub võistkond muul viisil? Asjatundlikud kommentaarid on teretulnud.
spordivõhik

Postitus Postitas spordivõhik »

mina arvan, et Tartu spordipaarika 7 esimest paari + allik/lehtme kui tähestikus eespool olijad :lol:
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

Koondise kokkupanemine on teadus, nagu mulle on Belgia ja Inglise foorumeid jälgides selgeks saanud. Peatähtis on see, et teemad oleksid kaetud.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Alliku sporditeadmised on üsna olematud. Seega minu pärast võivad spordigurud mängida.Ma võin küsida kui hästi makstakse ja ilusti palutakse.
Mulle üldse tundub viimasel ajal, et küsimine pakub rohkem rahuldust kui (kehvadele küsimustele)vastamine.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Genosse
Postitusi: 551
Liitunud: 02.05.2006, 15:08
Asukoht: Tallinn-Tabasalu

Postitus Postitas Genosse »

Üks kord kunagi olen juba pakkunud süsteemi, kuidas parima meeskonna võiks kokku saada. Üks liige loomulikult parim, teine see, kes teadis kõige paremini neid küsimusi, mida esikoha saanu ei teadnud jne. jne.
peep vahtrik

Postitus Postitas peep vahtrik »

keegi kuskil küsis eesti satside koosseise. kuivõrd olen asjaga seotud, siis teatan, et üks võistkond (nimi või number on veel välja mõtlemata) esineb koosseisus Urmas Hinno, Igor Habal, Matis Song ja Peep Vahtrik. Kuuldavasti on ka Jevgenil seltskond koos. Ning tartlased on enda sekka meelitanud tõelisi korüfeesid.
Veiko
Postitusi: 274
Liitunud: 10.09.2007, 13:19

Postitus Postitas Veiko »

Peatreener Timo Tarvega on kooskõlastatud võistkond koosseisus Tiit Kuningas, Madis Replik, Toivo Kivimets, Veiko Ulp.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

kas mul on see asi kahe silma vahele jäänud või kuidas?aga kes küsib?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
fedya

Postitus Postitas fedya »

Kuna nüüdsest on ju ka spordikilva sari nn Eesti meistrivõistluste osa kus selguvad Eesti parimad sporditundjad siis võiks ju ka spordikilbade tulemused kajastuda reitingu tabelis.See muudaks seda ehk veidike huvitavamaks.
fedya

Postitus Postitas fedya »

Kuna nüüdsest on ju ka spordikilva sari nn Eesti meistrivõistluste osa kus selguvad Eesti parimad sporditundjad siis võiks ju ka spordikilbade tulemused kajastuda reitingu tabelis.See muudaks seda ehk veidike huvitavamaks.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Jääks siiski selle juurde et spordikilb on üks ala, mälumäng on teine ala ja kuboniirid on kolmas ala.
Sa ei saa ju omavahel võrrelda kuulitõukaja , teivashüppaja ja kümnevõistleja sooritusi ja seda samadel alustel?!Tegelikult nii saaks kui nad kõik panna 20 km käimises võistlema.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kets

Postitus Postitas Kets »

Äripäevas nr 176 (28.-30. september 2007) tsiteeritakse Kalle Voolaidu, kes väidab, et homse Soome-Eesti maavõistlusega spordikilvas on tegu esimese mälumängu maavõistlusega üldse, mis Eesti pinnal peetakse. Edasi väidab küsitletav, et "sarnast riikide tasemel kohtumist pole varem olnud. Ei Soomega ega teiste maadega". Siiski tahan Kalle tähelepanu juhtida faktile, et 2005 toimus Viru Keskuse konverentsisaalis Euroopa mälumängu meistrivõistlused (peakorraldaja EML eesotsas Arko ja Indrekuga), kus toimus lisaks individuaalvõistlusele, paarismängule ja klubide meistrivõistlustele ka riikide-vaheline võistlus, mis alates poolfinaalist kujutas endast sisuliselt kahe riigi maavõistlust. Nii et homne võistlus esimene taoline riikide-vaheline võistlus Eesti pinnas siiski pole. Aga tore on see kindlasti, et selline maavõistlus toimub, mis siis et vaid ühel teemal - spordis. Soovin Eesti esindustele edu ja õnne ja loodan, et võit jääb koju kuigi vahete-vahel võib ka külalislahke olla. Aga külalislahkust on eestlased teistel aladel nagunii pidevalt näidanud, nii et seekord võiks ka võit koju jääda!
Kalle Voolaid
Postitusi: 167
Liitunud: 03.01.2007, 10:33

Postitus Postitas Kalle Voolaid »

Tere ja aitäh Ketsile, va sportlikule jalanõule, kes mu näpuka parandas. Ei osanud ise arvatagi, et eksin - ja vaat, mis tegelikult välja tuli! Aga eks kunagi on igaühe jaoks esimene kord...

Omalt poolt tuletan meelde, et maavõistluse alguseni on jäänud vähem kui 24 tundi. Küsimuste komplektid on koos ja pea-aegu kõik (homseks saab päris kõik) ka teine teise keelde tõlgitud, meeskonnad loodetavasti heas vormis (viimastel andmetel pidi soomlastel küll paar meest napilt olema, aga eks koosseisud selguvad lõplikult homme enne võistluse algust). Riikide lipud tulevad lauale, hümni mängimist kavas ei ole (võistlejate spontaansete ühishümnilaulmiste vastu me aga ei vaidle), pirukad, kohvid ja muud söögid-joogid on tellitavad (ise makstes) korrus võistluspaigast altpoolt. Andkem aga tuld.
Külaline

Eesti võitis

Postitus Postitas Külaline »

Püüan siis pildil olla ja annan teada, et tänase maavõistluse võitis Eesti. Täpset skoori lambist ei mäleta, aga umbes 332:319. Palju õnne meile suure rahvusvahelise edu puhul!
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Eelmine teade oli minult:) st Kallelt
Vasta