Eestikad 2013

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7743
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas Henry IX »

Mis nimekiri see on?
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas cadman »

See on ühtede nimekiri :)

Tegelt oli mu meelest see kisma oma asetuselt tollal pigem selline Poldi ego usaldushääletus ja ega muud alternatiivi kah ei pakutud. Aga ma vana asja meelde ei tuletaks. Let it be 8)
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas polt »

See on nende inimeste nimekiri kes osalesid internetihääletusel kui oli valida kas eestikad Pärnus või Räpinas. Häälte üldjaotust ma täpselt ei mäleta. Aga kui ma tegin ettepaneku hääletada nende vahel kes reaalselt osalevad võistkondlikel.(hääletus oleks toimunud eelmise aasta võistkondlike vaheajal, siis see ei sobinud. Ja hääletada said muidugi ainult EMLi liikmed ja Räpina mingi mälumänguklubi liikmed kes on omakorda EMLi liige. Seega polnud mul nii ehk naa lootustki. Kui pooled hääletusel osaleinust kohale tulevad on hästi läinud.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
aadu
Postitusi: 3564
Liitunud: 02.01.2005, 11:52
Asukoht: Rakvere/Kullenga

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas aadu »

see on huvitav nimekiri, sest tean surmkindlalt, et hääletasin Pärnu poolt ja ei tea küll kedagi teist, kes kasutaks pseudonüümi habeaadu, ehkki siin küll aaduna figureerin. ja täitsa huvitav oleks teada, kes on Jaan Allik...
registreeritud kasutajate hulgas selliseid isikuid igal juhul ei ole
"Me ei ole veel haridusministriga lõplikus tões kokku leppinud."
Jürgen Ligi
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas polt »

Siin on koos kõik hääletanud- Nii Pärnu kui Räpina poolt hääle andnud inimesed. Seda ma tõesti ei tea, kes kelle poolt valis aga no see on ju lihtsalt aimatav. Ja Jaan Allik olen mina.Ma spetsiaalselt hääletasin oma nime alt mitte ei kasutanud Polti.
see siis Aare poolt tehtud postitus kui tulemused olid selged.

Hääletamine lõppes eile kell 23.55. Hääletada võisid EML liikmed, sõltumata liikmemaksu tasumisest. Täpsustamata jäi, kas EML liikmeks olevate klubide liikmed, kes pole üksikliikmed, võivad hääletada. Allpool avaldame seega kaks tulemust - koos nendega ja ilma.
Niisiis, välja jäid 8 hääletanut. 52 häält (koos Saue ja Räpina klubide liikmetega) jagunesid: 40 Räpina ja 12 Pärnu poolt. 48 häält (ilma Saue ja Räpinata) jagunesid: 36 Räpina ja 12 Pärnu poolt. EML juhatus sai seega piisava aluse 2013 EMV toimumispaiga otsustamiseks.[/quote]

Naljakas on see et nimekirjas on 60 nime.Kahjuks ei ole mul kusagilt võimalik leida eelmisel aastal võistkondlikel mv osalenud meeskondade nimekirju. Kuid julgen väita, et reaalseid eestikate tasemel tegevkilvareid on hääletanute hulgas u 50%

Loomulikult ootan huiviga Räpinasse võistkonda koosseisus Tõnu Sild, Lembit Laumets, Anne Malle Hallik,Ants Siim ja Tenno Sivadi. Selliseid kooslusi võiks veel mitmeid kokku panna.

Seega need kes siin nüüd jorisevad, et kaugele tulla, keeruline logistika, kallis jne.
Minge palun P...sse kõik. Teil oli võimalus valida!Te seda ei teinud ja nüüd pidage mokk maas ja vedage ennast kohale!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas Matis »

Mina hääletasin Räpina poolt, sest nende kandidatuur oli vettpidavam, Aga Allikule repliigi korras, Pärnu ja Räpina poolt hääletanute osas oli paar üllatust. Sellist keda sa suunaks hoopis teise suunda hääletama :D
Ja näiteks Ants Siim on aktiivne mälumängur ja küsimuste tegija Tartu maastikul, ning alati on võimalus et ta tuleb Räpina
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas polt »

Matis ma tean et sul on Traditsioonilisi Räpinaskäike perekondlikel põhjustel rohkem kui korra aastas. seega andisd sa hääle loomulikult Räpinale.Aga ma tõesti ei tea mis vettpidavusest sa räägid-minul oli konkreetne programm koos nimedega ja ajakavaga paigas juba eelmise aasta esstikate ajaks. Räpinal sai vist kuu aega tagasi selline asi valmis.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
vahur5
Postitusi: 586
Liitunud: 20.08.2009, 10:36

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas vahur5 »

Ja mida me nende tulemustega siis peale hakkama peaksime? Rong läks selleks korraks ära ja nii s*tt kaotaja ei maksaks kah olla. Igal liikmel (mina nende hulka ei kuulu ja ei hääletanud ja ei oleks osaleja ei Pärnu, ei Räpina, ei ühegi teise koha korral) on vaba tahe hääletada ja vaba tahe osaleda. Keegi Allik ei ole küll see, kes kõiki välja viskama hakkab. Liidust välja arvamise kord on põhikirjas ilmselt sätestatud ja siinne klähvimine jätab ühest Paikuse mehest üsna kehvakese mulje... Kindlasti häälets nii mõnigi, kellel ei olnud plaanigi EMVl osaleda, Räpina poolt just ühe Pärnu korraldaja siinse verbaalse terrori tõttu.
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas Matis »

polt kirjutas:Matis ma tean et sul on Traditsioonilisi Räpinaskäike perekondlikel põhjustel rohkem kui korra aastas. seega andisd sa hääle loomulikult Räpinale.Aga ma tõesti ei tea mis vettpidavusest sa räägid-minul oli konkreetne programm koos nimedega ja ajakavaga paigas juba eelmise aasta esstikate ajaks. Räpinal sai vist kuu aega tagasi selline asi valmis.
Räpina andis juba aasta varem oma huvist teada ja EMLi juhatusele oli ka nende programm teada varem. Mulle isiklikult ei meeldi, et sa üritad igal võimalusel Räpinat maha teha. Ise sa pole eelnevalt seal mängimas käinud, aga kuidas sa asju nii hästi tead :D , kuidas nad hakkama saavad. Mina näiteks pole kunagi hakkanud näiteks Holte korraldatud Rapla mängu kohta sõna võtma sest ma pole seal ka käinud.
Tule ise Räpinasse kohale, ja siis tee pärast oma asjatundlikut kriitikat.
Ja muideks, kui esitad järgmiseks aastaks Pärnu kandidaadiks, hääletan su poolt. Aga kui ei esita, siis teeme meistrikad Kilingi-Nõmmes.
Viimati muutis Matis, 12.04.2013, 09:27, muudetud 1 kord kokku.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas polt »

Vahur. Oli ilmselge, et hääletus sellisel kujul niimoodi lõpeb. Hääletus mängusaalis oleks lõppenud hoopis teistmoodi. Ja usu mind mina naudin praegu pärnus kevadet mitte ei rabele eestikaid orgunnida. Kui sa arvad et see on mingi hull lust ja lillepidu ja eluküsimus -siis sa küll eksid. Kogu selle diskussiooni ma algatasin ainult seepärast, et ohked foorumis-andke buss, miks nii kaugel jne ajavad sita keema.

Mis puudutab tulevikuplaane, siis on mul kavas korraldda järgmisel aastal korraliku auhinnalauaga(arvutid, telefonid jm taoline) superturniir 20 le Eesti parimale inidviduaalkilvarile. Kellele saadetakse personaalsed kutsed.
Piirissaarele eestikatele tulen ma muidugi ka.
Lihtsalt on soov tõestada, et ilma EMLi ta saab teha korraliku rahvusvahelisel tasemel mängu.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas polt »

Matis kirjutas:
polt kirjutas:Matis ma tean et sul on Traditsioonilisi Räpinaskäike perekondlikel põhjustel rohkem kui korra aastas. seega andisd sa hääle loomulikult Räpinale.Aga ma tõesti ei tea mis vettpidavusest sa räägid-minul oli konkreetne programm koos nimedega ja ajakavaga paigas juba eelmise aasta esstikate ajaks. Räpinal sai vist kuu aega tagasi selline asi valmis.
Räpina andis juba aasta varem oma huvist teada ja EMLi juhatusele oli ka nende programm teada varem. Mulle isiklikult ei meeldi, et sa üritad igal võimalusel Räpinat maha teha. Ise sa pole eelnevalt seal mängimas käinud, aga kuidas sa asju nii hästi tead :D , kuidas nad hakkama saavad. Mina näiteks pole kunagi hakkanud näiteks Holte korraldatud Rapla mängu kohta sõna võtma sest ma pole seal ka käinud.
Tule ise Räpinasse kohale, ja siis tee pärast oma asjatundlikut kriitikat.
Ja muideks, kui esitad järgmiseks aastaks Pärnu kandidaadiks, hääletan su poolt. Aga kui ei esita, siis teeme meistrikad Kilingi-Nõmmes.
Mul ei ole Räpna kui koha vastu mitte midagi. Lihtsalt ilmselt pole ma ainus, kellele see asukoht tekitab logistilisi probleeme.Tallinnas või Tartus lähed võtad naks hotellis toa või leiad teisi võimalusi. Räpinaga tuleb aga hakata kombineerima ja sõitma kas Võrru või Ruusmäele või Tartusse, sest kui ma sõidan Lõuna Eestisse kaheks päevaks võtan ma pere loomulikult kaasa. Siis selgub veel, et ups broneerige hotellikohad varakult ära, sest samal ajal on mingi koolikokkutulek ka veel.Vahepeal oli mingi jutt mälumängufestivalist mis on nüüd ära kadunud. Kuidas on siis organiseeritud kohalejäävatele kilvaritele aftekas, koos saunade ja kõige muuga mida siin kunagi lubati? Mitte midagi ma ei tea sellest. Mulle lihtsalt ei meeldi nii , et ma tulen kohale ja siis hakkan uurima, mis, kes ja kuhu. Loomulikult meeldib ka mulle seltsielu teiste kaaskilvaritega ja vajadusel oleks ma isegi nõus väikese kõrtsikilva läbi viima afteka ajal. Aga no ei ole kuidagi seda infot no ei liigu. Võib-olla tartu mehed omavahel kohalikel mängudel seda inffi ka vahetavad aga kaugemale see ei jõua.
Ühesünaga kui on huvilisi ja leiatkse videoprojektori ja ekraani näol tehnilised võimalused, siis ma olen valmis viima afteka ajal läbi ühe Pärnu stiilis meelelahutusliku kõrtsikilva. Kui huvilisi ei ole-siis ei vii vaid sõidan kuhugi mujale.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Alar H

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas Alar H »

Mina olen üks neist 8-st või 12-st, kes valis Pärnu. Kindlalt tean veel ühte meest, kelle eelistus oli sama. Põhjuseks just nimelt eelkõige logistika, vaks vahet, kas sõita kohale neli tundi (koos väikese kohvipeatusega) või poolteist. Vanus ja entusiasm pole ka enam sellised, mis lubaksid piltlikult öeldes võimlas ööbida, peaaluseks korvpall.

Üleüldse on mul mõte, et mis juhtuks, kui kõik individuaal- ja paarisetapid peetaks ainult Tallinnas ja Tartus. Rõhuv enamus mängijaid ju neist linnadest. Argument kohaliku mälumänguelu populariseerimisest mujal ei pea kahjuks eriti paika, näiteks Kilingi-Nõmmel ja Vändras ei mäleta mina ühtegi kohalikku mängimas, Otepääl ja Keilas on neid olnud paar, Paikusel küll osalevad kohalikud võistkonnad, ent eraldi arvestuses. Tegelikult on see suur asi, kas panna iga teine laupäev täienisti magama või on lootust millegi muuga kah tegeleda.
Külaline

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas Külaline »

Alar H kirjutas:Vändras ei mäleta mina ühtegi kohalikku mängimas
Vändras on Ojala ja Männik kogu aeg käinud.
Paikusel käivad nad võistkonnaga, sest see mäng läheb maakondliku arvestusse.
Siit moraal-mängud Vändrasse(kes korraldab-ei tea).
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas polt »

Logistiliselt siis ikka pigem Paidesse. Kõigil sama maa tulla! Ja Vändraga võrreldes logistiliselt lihtsam ja ka muid võimalusi ilmselt enam.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Alar H

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas Alar H »

Pidasin silmas seda, et kui pooled mängud Tallinnas ja pooled Tartus, siis üle ühe korra oleks ajakulu miski 3-4 tundi. Sellel pole suurt vahet, kas sõita Paidesse või Tartusse, koguaeg on ühel puhul 7, teisel 9-10 tundi ja päev on ikkagi läinud. Tallinnas ju tegelikult pole ühtegi etappi, ma arvan küll, et osalisi tuleks väheke enam kui mäng nö koju kätte tuuakse.
Vasta