Teadetetahvel 2014

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas polt »

Mina tean seda et 3. jaanuaril (äärmisel juhul 10. jaanuaril) toimub Paikuse pildikas koos spordikaga. Mul on arvestus sassis, seega kas on individuaal või paarikas ma ei oska hetkel veel öelda. äkki ma peaks paarika tegema? Muidu on liiga rasked küsimused jälle.
Viimati muutis polt, 31.07.2014, 10:45, muudetud 1 kord kokku.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas his master's voice »

Viimati oli individuaal kavas.
mrali
Postitusi: 306
Liitunud: 13.10.2007, 19:05
Asukoht: Taebla ja Tallinn
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas mrali »

his master's voice kirjutas:Viimati oli individuaal kavas.

Esimest versiooni olen näinud, praegu on enamvähem kõik kohad ja ajad samadena pandud (küsimärgid küll nt Matise plaanide kohal). Ja kava on, et alates oktoobrist - üksikmängudele 1. ja paarikatele 3. nädalavahetus. Lisaks muidugi Maakilb, spordikad jne.

Paide EMV on pandud 2. ja 3. maile kirja. Talvekilb on ka ikka kavasse pandud.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas polt »

Palun jagage need paarikad ja individuaalid siis ühtlaselt kogu aasta peale ära. Maakilba ärge selles osas arvestage. Kes seal käia tahab läheb nagunii...
Paikusel on siis paarikas. pordika koha pealt tuleb see mäng mida Rait tahab.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas tauno »

jube tore oleks kui esimene paar ei oleks 6. sept, vaid nädal hiljem... isegi 7. sept oleks parem
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas polt »

Kui Rakvere paarikas jääb ära siis tõstke palun Tondi/Maiste(mitte et maiste tont oleks) paarikas kaks nädalat hilisemaks.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas polt »

Ärge siis unustage juba järgmisel nädalal laupäeval 16. august Ellamaal Nurga puukoolis Ellamaa Heterokilb nr 4. Sega ja naispaaridele. Algus kell 15.00

Kell 21.00 Pärnu Kuursaalis Augustiunetuse öömälumäng Linnapea karikale.

Helista ja küsi lisa 53870669
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas polt »

Soovitan liigutada 4.oktoobri karu ja 5. oktoobri Saksa GP mõlemad ühele päevale ja panna üheks läbiviimise kohaks Vändra. Sellisel juhul saaks ju mõlemal mänguil ühe päevaga ära osaleda. Vändra kultuurimajale pole erilist vahet kas laupäev või pühapäev mänguks.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas polt »

Vabandust Ellamaa looduskallakuga heterokilb algab juba kell 14.00. Kõik muu endine...
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
roadrunner
Postitusi: 108
Liitunud: 25.07.2008, 12:01

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas roadrunner »

[quote="polt"]Soovitan liigutada 4.oktoobri karu ja 5. oktoobri Saksa GP mõlemad ühele päevale ja panna üheks läbiviimise kohaks Vändra. Sellisel juhul saaks ju mõlemal mänguil ühe päevaga ära osaleda. Vändra kultuurimajale pole erilist vahet kas laupäev või pühapäev mänguks.[/quote]
Huvitav ettepanek. Ei tea, kas see suurendaks mõlema mängu osalejate hulka, on ju tegemist täiesti erinevate formaatidega. Toetaksin pühapäeva, laupäeval on Tartu linnamaraton, kuhu oli ka plaanis minna.
IS
Postitusi: 297
Liitunud: 03.05.2005, 19:27
Asukoht: Tallinn

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas IS »

Sakslastele on saadetud järelepäring, et kas ja millal nad oma mängu teha tahavad. Kui saame nende vastuse, siis saab selle mängu ühendamist Vändra omaga täpsemalt kokku leppida.
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas his master's voice »

Küsiks üle, et mis seis on hooaja algusega. Kas 20. september esimese mängupäevana on kindlalt paigas ning kas mängukohas on kuluaaridest kuuldud Pääsküla raamatukogu? Kui nii siis, kas seal või mõnes muus kohas on olemas kõik tehnilised võimalused mängu läbiviimiseks? Küsin seda sellepärast, et tegelikult tahaks ühena küsimuste koostajatest teha oma spordimängule reklaami ning kutsuda inimesi osalema.
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7743
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas Henry IX »

Tennise mälumäng jäi Eesti meistrivõistluste juulis ajal ära, kuna päevakava venis.

Nüüd toimuvad nädalavahetusel reedel ja laupäeval Eesti Klubide Karikavõistluste finaalmängud ja liigasse püsima jäämise mängud Kadrioru Tennisekeskuses.

Reedel, 22 august, toimuvad E-Liigade poolfinaalkohtumised. Ülejäänud mängud toimuvad 23 august.
Pärast mängude lõppu laupäeval umbes kell 18.00 toimub autasustmine ja lisaks tennise mälumäng (koostaja Heino Raivet), kuhu saab registreerida 3-liikmeliste võistkondadena riho@tennis.ee või piiratud mahus ka kohapeal.
Kõik on teretulnud.

Kohtumiseni Kadriorus.
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas polt »

Niipalju kui ma tean pole ma ainus kes nuriseb selle üle et EMLi kalendris pole individuaalmänge. Ma tahan normaalseid heal tasemel individuaalmänge . Mis ei ole mingid Saksa, Norra, India või Gambia GPd. Mille korraldavad normaalsed Eesti küsijad. Vändra ja Kuboniir võiks minu arust pigem paarikad olla. Maiste ja Kuma talvekilb pigem individuaalid. Kui Insu ka ei tee norm individuaali -pole üldse ju mõtet karusellile enne märtsi hüpatagi.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
insu
Postitusi: 388
Liitunud: 02.01.2005, 17:29
Asukoht: Tartu

Re: Teadetetahvel 2014

Postitus Postitas insu »

Antagu andeks, et sel hooajal passin. Nii kuradima palju on igasugu tähaegu kaelas nago orasid tagumendis, et kuidagi ei jõua mängu teha ...
Vasta